Close
  • Tärkein
  • /
  • Televisio
  • /
  • Vuoden 2021 kesätelevision esitysaikataulu: Luettelo uusista ja palaavista ohjelmista

Vuoden 2021 kesätelevision esitysaikataulu: Luettelo uusista ja palaavista ohjelmista


Kesäkuukaudet olivat aikoinaan yksi hitaimmista ajanjaksoista televisiomaailmassa, mutta lukemattomien suoratoistopalveluiden luopuessa perinteisestä mallista esittää ohjelmiaan yksinomaan syksy- ja kevätkuukausina, kesä 2021 TV -ohjelma on täysin pinottu . Seuraavien kolmen kuukauden aikana (touko, kesäkuu, heinäkuu), kuten Netflixin, Amazonin, Disney+: n ja useiden muiden palvelujen tilaajat näkevät lukemattomia ohjelmia (sekä uusia että palaavia) valitsemallasi suoratoistolähteellä Loki, Selena: SarjaKausi 2 ja Stephen Kingin Liseyn tarina laskeutuvat koko kauden ajan.

Mutta tämä ei tarkoita sitä, että kaikki olisi hiljaista perinteisellä TV -rintamalla, kuten CW näkee kauan odotettu paluu DC: n huomisen legendat , kesän ensi -ilta Riverdaleja enemmän koko kesän ajan. Ja sitten sinulla on kaikki jännittävät kilpailuohjelmat, dokumenttisarjat ja erikoistarjoukset, jotka täyttävät TV -listat vuoden puolivälissä. Alla on erittely kaikista televisioosi ja suoratoistolaitteillesi tulevista ohjelmista tänä vuonna.


Huomaa, että tämä aikataulu voi muuttua ja muuttuu seuraavien kuukausien aikana, joten muista merkitä kirjanmerkit ja tarkistaa uusimmat tiedot. (Alla olevat ajat ovat kaikki itäistä normaaliaikaa, ja upouudet ohjelmat merkitään isoilla kirjaimilla.)

Kloonivoima 99 elokuvassa Star Wars: The Bad Batch


Toukokuu 2021

Kesän 2021 TV -ohjelma käynnistyy upeasti, ja siinä on ehdottomasti pinottu toukokuu. DC: n Legends of Tomorrow palaa kuudetta kautta The CW: llä, kauan odotettu Star Wars: Huono eräDisney+ -tilaajat viedään takaisin galaksiin kaukana ja kaukana, ja Netflix tuo takaisin useita fanien suosikkiohjelmia, kuten Selena: Sarjaja Kuka tappoi Saran?, tästä tulee kiireinen kuukausi.

Lauantaina, toukokuun 1


Kosto toimitettu (TV -elokuva) - Elinikä - 20.00

Sunnuntaina, toukokuuta 2


DC: n Legends of Tomorrow -kausi 6 - CW - klo 20

Tyttöystäväkokemus Kausi 3 - Starz - 20.00

KOTILANTAANOTTO - HGTV - 20.00 (Kodin remontti)

Kuinka tapasin murhaajani (TV -elokuva) - Lifetime - 20:00


Batwoman Kausi 2 (uusi aikapeli) - CW - klo 21.00

MYÖHÄN YÖN TARINA - CNN - 21.00 (Dokumenttisarjat)

Erittäin pelottavia ihmisiä: Golden State Killer - Joseph Deangelo Kausi 3 - HLN - 21.00

Pose Kausi 3 (kahden tunnin ensi -ilta) - FX - 22:00

United Shades of America - Kausi 6 - CNN - klo 22

Maanantaina, toukokuun 3

Amerikan paras leipuri - kausi 4 - Food Network - klo 21.00

Tiistaina, toukokuun 4

Selena: Sarja Kausi 2 - Netflix - 3:01

STAR WARS: HYVÄ ERÄ - Disney+ - 3:01 (animoitu seikkailu)

Monni: TV -sarja Kausi 9 - MTV - 21.00

New Yorkin todelliset kotiäidit Kausi 13 - Bravo - klo 21.00

Skinwalker Ranchin salaisuus Kausi 2 - Historia - klo 22

Keskiviikkona, toukokuun 5

Lapset sanovat Darndest Things Kausi 2 - CBS - 20.00

Torstaina, toukokuun 6

THE DROWNING (rajoitettu sarja) - Acorn TV/Sundance Now - 03:01 (draama)

TYTTÖT5EVA - Peacock - 03:01 (komedia)

Legendaarinen kausi 2 - HBOf Max - 3:01

Stuck With You Kausi 2 - Allblk - 03:01

Renkaan pimeä puoli Kausi 3 - TV -varapuheenjohtaja - klo 21.00

Miljoonan dollarin listaus: New York - Bravo - 21.00

Perjantaina, toukokuun 7

Mythic Quest Kausi 2 - Apple TV+ - 12:01

JUPITERIN LEGAATIA - Netflix - 3:01 (supersankari -toiminta)

METH QUEEN - Discovery+ - 3:01 (True Crime Docuseries)

STAR WARS: BAD BATCH (Aikavälin ensi -ilta) - Disney+ - 03:01

Anoppani pettämä (TV -elokuva) - LMN - 20.00

My Lottery Dream Home Kausi 12 - HGTV - 20.00

ONNELLISESTI MISSÄ tahansa - HGTV - 20.30 (Todellisuus)

Dynastia Kausi 4 - CW - klo 21.00

Lauantaina, toukokuun 8

Muistoja murhasta (TV -elokuva) - Lifetime - 20:00

Vauva on kylmä ulkona (TV -elokuva) - Hallmark - 21.00

Sunnuntaina, toukokuun 9

Axios Kausi 4 - HBO - klo 18

Burning Little Lies (TV -elokuva) - Elinikä - 20.00

ZIWE - Showtime - 23.00 (Variety Show)

Maanantaina, toukokuun 10

SUMMATTU - Acorn TV - 03:01 (taloudellinen draama)

Vuosisadan rikos - HBO - klo 21.00 (Kaksiosainen rikosdokumentti)

Minä, SNIPER: TIE WASHINGTONIIN - Vice TV - klo 22 (Tosirikosasiakirjat)

Tiistaina, toukokuun 11

EXTRA LIFE: LYHYT HISTORIA ELÄMÄLLÄ PIKEMMÄN - PBS - 20.00 (Dokumenttisarjat)

Pienet ihmiset, iso maailma kausi 22 - TLC - klo 21.00

Skinwalker Ranchin salaisuus kausi 2 (aikaväli -ensi -ilta) - Historia - klo 21.00

Amerikan salaisuuksien kausi 2 - Historia - klo 22

RIKOLLISET PLANETIT - Vice - 10 pm (Dokumenttisarjat)

Keskiviikkona, toukokuun 12

Leikattu - Discovery+ - 03:01 (hiuskilpailu)

THE UPSHAWS - Netflix - 03:01 (komedia)

Siesta Key Kausi 4 - MTV - 20.00

The Hills: New Beginnings Kausi 2 - MTV - 21.00

Torstaina, toukokuun 13

HACKS - HBO MAX - 3:01 (komedia)

Kasvava Hip Hop -kausi 6 - ME - 21.00

JALKAPALLON TUMMA SIVU - Varapuheenjohtaja - klo 22 (Urheiludokumenttisarjat)

Perjantaina, toukokuuta 14

LOL: JOS RISKISIT, MENET - Amazon - 12:01 (Komediakilpailu)

THE UNDERGROUND RAITROAD (rajoitettu sarja) - Amazon - 12:01 (historiallinen draama)

HALSTON (rajoitettu sarja) - Netflix - 3:01 (draama)

Haunted Kausi 3 - Netflix - 03:01

Lukion musikaali: Musikaali: Sarja Kausi 2 - Disney+ - 03:01

Rakkaus, kuolema ja robotit Kausi 2 - Netflix - 03:01

MOVE TO HEAVEN - Netflix - 03:01 (korealainen draama)

CHICKEN SQUAD - Disney Junior - klo 19.30 (Lasten animaatio)

Äidin pikku huijari (TV -elokuva) - LMN - 20.00

Black Love Kausi 5 - OMA - 22.00

Lauantaina, toukokuun 15

KIINA: LUONNON ANCIENT KINGDOM - BBC America - 20.00 (Dokumenttisarjat)

Sweet Carolina (TV -elokuva) - Hallmark - 21.00

Sunnuntaina, toukokuun 16

Shahs Of Sunset Kausi 9 - Bravo - 20.00

Sorority Sister Killer (TV -elokuva) - Lifetime - 20 pm

RUN THE WORLD - Starz - 20.31 (Komedia)

Hyvä noita Kausi 7 - Hallmark - 21.00

KUOLEMA JA YÖT - Starz - klo 22 (Historiallinen draama)

FALL RIVER - Epix - klo 22 (Draama)

Tiistaina, toukokuun 18

Superman & Lois (kesän ensi -ilta) - CW 9 pm

Keskiviikkona, toukokuun 19

Kuka tappoi Saran? Kausi 2 - Netflix - 3:01

ELÄMÄ VESIREIÄLLÄ - PBS - 20.00 (Dokumenttisarjat)

Beverly HIllsin todelliset kotiäidit Kausi 11 - Bravo - klo 20

Torstaina, toukokuun 20

Going From Broke Kausi 2 - Crackle - 03:01

LIIAN SULJETTU (rajoitettu sarja) - AMC+ - 3:01 (rikosdraama)

Perjantaina, toukokuun 21

MARVELIN M.O.D.O.K - Hulu - 12:01 (supersankari -toiminta)

SOLOS - Amazon - 12:01

Yritetään kausi 2 - Apple TV+ - 12:01

THE BITE - Spectrum - 03:01 (kauhu -satiiri)

Jurassic World Camp Cretaceous Kausi 3 - Netflix - 03:01

Tappajan seuranta (TV -elokuva) - LMN - 20.00

METSIN SISÄLTÖ - PBS - 21.00 (Dokumenttisarjat)

Lauantaina, toukokuun 22

Critter Fixers Kausi 2 - Nat Geo Wild - klo 21

Sunnuntaina, toukokuun 23

Duncanville Kausi 2 (erikoisaika) - Fox - 20.30

MAAILMAN RAKENNETUT AUTOT - Historia - 21.00 (Dokumenttisarjat)

Chi -kausi 4 - Showtime - 21.00

Hoidossa Kausi 4 - HBO - klo 21.00

Duncanville Kausi 2 (erikoisaika) - Fox - 21.00

Maanantaina, toukokuun 24

MAD FOR TO TO TO - Netflix - 03:01 (komedia)

WHITSTABLE PEARL - Acorn TV - 3:01 (Mystery Thriller)

Hoidossa Kausi 4 (Time Slot Premiere) - HBO - klo 21.00

Tiistaina, toukokuun 25

ELÄINEN SUPERVANHEMMAT - Discovery+ - 3:01 (dokumenttisarjat)

BLACK & BLUE (rajoitettu sarja) - Sundance Now - 03:01 (rikosdraama)

LOPETETTU SEURAAVA GEN - Discovery+ - 3:01 (hiuskilpailu)

LUONNON SUURIMMAT TANSSIT - Discovery+ - 03:01 (dokumenttisarjat)

PARKINSONIN LÄÄKEKOKEUS - Discovery+ - 03:01 (dokumenttisarjat)

7 Little Johnstons Kausi 8 (kevään ensi -ilta) - TLC - 20.00

MIKE TYSON: KYTKENTÄ - ABC - 20.00 (Dokumenttisarjat)

House Of Payne Kausi 8 - BET - 21:00

Mental Samurai Kausi 2 - Fox - 21.00

Assisted Living -kausi 2 - BET - klo 21.30

Inbetween Kausi 3 (yhden tunnin ensi -ilta) - FX - 22:00

Keskiviikkona, toukokuun 26

40 VUODEN KIINTEISTÖN NEITSI - Discovery+ - 03:01 (todellisuus)

KORKEA HOG: KUINKA AFRIKAN AMERIKKALAINEN KEITTI MUUTTI AMERIKAN - Netflix - 3:01 (dokumenttisarjat)

Press Your Luck Kausi 3 - ABC - 20.00

Property Brothers: Forever Home Kausi 5 - HGTV - 20.00

100 000 dollarin pyramidi Kausi 5 - ABC - 21.00

RIKKOSKELA KEITTIÖ - Kettu - 21.02 (Kokkauskilpailu)

Lihavoitu tyyppi Kausi 5 - vapaamuotoinen - klo 22

AKAKORIN KIROUS - Löytö - klo 22 (Dokumenttisarjat)

Torstaina, toukokuun 27

Madagaskar Kausi 3 - Hulu - 12:01

BLACK SPACE - Netflix - 03:01 (draama)

Bruh Kausi 2 - VETO+ - 03:01

EDEN - Netflix - 03:01 (anime)

Persianlahden kausi 2 - Sundance nyt - 03:01

Madagaskar Kausi 3 - Riikinkukko - 03:01

Ragnarok Kausi 2 - Netflix - 03:01

RUGRATS - Paramount+ - 03:01 (lasten animaatio)

ERIKOISIMMAT ASIAT - Tiede - klo 22 (Dokumenttisarjat)

FANATIIKKA: DEEP END - Vice - 23.30 (Dokumenttisarjat)

Perjantaina, toukokuun 28

PANIC - Amazon - 12:01

PAROT - Amazon - 12:01 (draama)

LAUNCHPAD - Disney+ - 3:01 (live -action -shortsit)

Paw Patrol Kausi 8 - Nickelodeon - klo 12

Lauantaina, toukokuuta 29

HUNTERS - Vice - klo 12 (dokumenttisarjat)

90 PÄIVÄ: FOODY CALL - Discovery+ - 03:01 (todellisuus)

MEERKAT MANOR - AMC+ - klo 20 (Luonto -dokumenttisarjat)

Oslo (TV -elokuva) - HBO - klo 20.00

Sunnuntaina, toukokuun 30

Merkkejä psykopaatista Kausi 2 - ID - 21.00

SNACKMASTERS - Ruoanlaitto - klo 22 (Todellisuus)

Maanantaina, toukokuun 31

RACKET BOYS - Netflix - 03:01 (Drmaa)

American Ninja Warrior Kausi 13 - NBC - klo 20

Helvetin keittiö Kausi 2 - Fox - klo 20.00

Juhlat menivät pieleen (TV -elokuva) - Elinikä - 20.00

Gordon Ramsay: Uncharted Kausi 3 - NGC - 21:00

HOUSEBROKEN - Fox - klo 21.00 (Aikuisten animaatio)

Tukahdutettu kausi 3 - TLC - klo 21.00

TITANIT, JOTKA RAKENTAVAT AMERIKAN - Historia - 21.00 (Dokumenttisarjat)

Duncanville Kausi 2 (aikaväli -ensi -ilta) - Fox - 21.30

BOBBY BONESIN MURKAMINEN (Special Night) - NGC - klo 22 (Dokumenttisarjat)

Salaisuudet, joita hän pitää (TV -elokuva) - Lifetime - 10 pm

PIENI FORTUNI - NBC - klo 22 (Peliohjelma)

Julianne Moore Liseyn tarinasta

Kesäkuuta 2021

Kesäkuussa 2021 esitetään kaksi kesän odotetuinta ohjelmaa Apple TV+: n kanssa Stephen Kingin sopeutuminen Liseyn tarinaja Disney+: n Loki. Näiden kahden suoratoistosarjan ulkopuolella voit odottaa runsaasti alkuperäisiä Lifetime- ja Hallmark Channel -elokuvia, jännittäviä luontoasiakirjoja ja paljon muita yllätyksiä, kun kesäkausi menee ylikierrokselle.

Tiistaina, kesäkuun 1

America’s Got Talent Kausi 16 - NBC - 20.00

The Haves And The Have Nots Kausi 8 (kesän ensi -ilta) - OMA - klo 20

Lego Masters Kausi 2 - Kettu - 20.00

Pilkottu kausi 50 - Ruoka - klo 21.00

Ultimate Fighter -kausi 29 - ESPN+ - 21.00

Tuplaaminen Derricosin kauden 2 kanssa - TLC - klo 22

Kitchen Street Kausi 2 - Ruoka - klo 22

Keskiviikkona, kesäkuun 2

LIIAN SUURI - Discovery+ - 03:01 (todellisuus)

Masterchef Kausi 11 - Fox - klo 20

Naimisissa ensi silmäyksellä: Pariskuntien kausi 3 - Elinikä - 20.00

Perhekarma Kausi 2 - Bravo - klo 21.00

METSÄYSATLANTIS - Löytö - klo 21.00 (Dokumenttisarjat)

COURT CAM ESITTÄÄ KAUHAN ALLA - A&E - klo 22 (Todellisuus)

Torstaina, kesäkuun 3

BUDJETTITAISTELU - Discovery+ - 03:01 (kilpailu)

CLARESSA SHIELDS - ESPN+ - 03:01 (todellisuus)

LUOVAN TIEDOSTO: KULTA - Netflix - 3:01 (Sketch Comedy)

Fungies Kausi 2 - HBO Max - 03:01

Persianlahden kausi 2 - Sundance nyt - 03:01

Kesäkausi 2 - Netflix - 3:01

WE ARE LADY PARTS - Peacock - 03:01 (komedia)

Miksi naiset tappavat kauden 2 - Paramount+ - 03:01

Beat Shazam Kausi 4 - Fox - klo 20

Making It Season 3 - NBC - klo 20

Christina rannikolla Kausi 3 - HGTV - klo 20

Jersey Shore Family Lomakausi 4 - MTV - 20.00

Mountain Men Kausi 10 - Historia - 20.00

Yksin Kausi 8 - Historia - 21.00

Beyond the Pole Kausi 2 - WE - 10 pm

MILJOONAN DOLLAN LISTAUS: RYANIN RENOVATION - Bravo - 22.15 (Todellisuus)

Perjantaina, kesäkuun 4

DOM - Amazon - 12:01 (draama)

Family Man Kausi 2 - Amazon - 12:01

LISEYN TARINA (Rajoitettu sarja) - Apple TV+ - 12:01 (kauhuelokuva)

SWEET TOOTH - Netflix - 03:01 (sarjakuvadraama)

HÄTÄPUHELU (Kesäesitys) - ABC - 20.00 (Dokumenttisarjat)

Gabby Duran ja epävakaat kausi 2 - Disney - 20.48

SOLMATALOITUKSET - Elinikä - klo 22 (Dokumenttisarjat)

Lauantaina, kesäkuun 5

LINEEN PUSHING - Discovery+ - 03:01 (dokumenttisarjat)

Pioneerinainen kausi 28 - Ruoka - klo 10

MEERKAT MANOR - BBC America - 20.00 (Dokumenttisarjat)

Yksi äiti (televisioelokuva) - Elinikä - 20.00

Lomakodin säännöt Kausi 2 - HGTV - 20.00

You had Me At Aloha (televisioelokuva) - Hallmark - 21.00

Sunnuntaina, kesäkuuta 6

DC Super Hero Girls Kausi 2 - Cartoon Network - klo 20

Celebrity Family Feud Kausi 7 - ABC - 20.00

KUNINGAT - Showtime - 20.00 (Urheiludokumenttisarjat)

Jalkapalloäiti rouva (TV -elokuva) - Elinikä - 20.00

Barnwood Builders Kausi 12 - DIY - 21.00

Chase Kausi 2 - ABC - 21:00

Great Food Truck Race Kausi 13 - Ruoka - klo 21.00

Maailmojen sota Kausi 2 - Epix - 21.00

Pienet linnut - Starz - 21:03 (Draama)

BOBBY BONESIN MUUTTAMINEN (Aikavälin ensi -ilta) - NGC - klo 22

DOMINA - Epix - 22.00 (Draama)

Kerro totuus kausi 6 (kesän ensi -ilta) - ABC - klo 22

Maanantaina, kesäkuun 7

Rouva Fisherin modernit murhamysteerit Kausi 2 - Acorn TV - 3:01

BEATBUDIT, JAM! - Nickelodeon - klo 21.00 (Lasten animaatio)

Bachelorette -kausi 17 - ABC - klo 20

Cartel Crew -kausi 3 - VH1 - 21.00

Amerikkalainen ahneus kausi 14 - CNBC - klo 22

INFAMY - VH1 - 22.00 (Dokumenttisarjat)

Tiistaina, kesäkuun 8

MONTA, YKSI: SISÄLLÄ 2021 US OPEN - Golf - 21.00 (Dokumenttisarjat)

Keskiviikkona, kesäkuun 9

FRESH, FRIED AND CRISPY - Netflix - 03:01 (dokumenttisarjat)

LOKI - Disney+ - 03:01 (supersankari -toiminta)

VANDERPUMP DOGS - Peacock - 03:01 (todellisuus)

Holmes ja Holmes Kausi 5 - DIY - 21.00

Sistas Kausi 3 - VETO - 21:00

Press Your Luck Kausi 3 - ABC - 20.00

100 000 dollarin pyramidi Kausi 5 - ABC - 21.00

In The Dark Season 3 - The CW - klo 21.00

Sistas Kausi 3 - VETO - 21:00

Card Sharks Kausi 2 (kesän ensi -ilta) - ABC - klo 22

VETO ESITTÄ ENCORE - BET - 22.00 (Todellisuus)

Torstaina, kesäkuun 10

Peikot: Trolltopia Kausi 3 - Hulu - 12:01

LOCOMBIANOS - Netflix - 03:01 (komedia)

MOLOCH - Sundance Now - 03:01 (todellisuus)

Peikot: Trolltopia Kausi 3 - Peacock - 03:01

Viikonloppumatka MICHELLE BUTEAUn kanssa - Discovery+ - 03:01 (todellisuus)

CUBE - TBS - klo 21.00 (Kilpailunäyttely)

REUNION REITTI - E! - (pm (todellisuus)

Perjantaina, kesäkuun 11

Flack Kausi 2 - Amazon - 12:01

Koti ennen pimeää kausi 2 - Apple TV+ - 12:01

Rakkaus, Victor Kausi 2 - Hulu - 12:01

TIMEWASTERS - IMDbTV - 12:01 (komedia)

Zenimation Kausi 2 - Disney+ - 03:01

Lupiini Osa 2 - Netflix - 03:01

TRESE - Netflix - 03:01 (anime)

Betty Kausi 2 - HBO - klo 23

Lauantaina, kesäkuuta 12

Pöllötalo Kausi 2 - Disney - klo 10.00

Left For Dead: The Ashley Reeves Story (TV -elokuva) - Lifetime - 20:00

Nuori Dylan Kausi 2 - Nickelodeon - 20.30

Baker's Son: Summer Nights (TV -elokuva) - Hallmark - 21.00

Sunnuntaina, kesäkuuta 13

KEVIN CAN F ** K HIMSELF - AMC+ - 03:01 (komedia)

Kultakaivajan tappajan salaisuudet (TV -elokuva) - Lifetime - 20:00

MURTAKANSA - AMC - 21.00 (Dokumenttisarjat)

SOKEUTUS - Starz - 21:01 (draama)

Tuca ja Bertie kausi 2 - aikuisten uinti - klo 23.30

Maanantaina, kesäkuun 14

RURANGI - Hulu - 12:01 (draama)

TODELLINEN MANHUNTER - Acorn TV - 03:01 ()

BBQ Brawl Kausi 2 - Ruoka - klo 21.00

SARAHIN TASAVALTA - CW - 21.00 (Draama)

JULKISUUDEN HENKILÖKOHTAINEN PELTI - ABC - 22.00 (Kilpailunäyttely)

Tiistaina, kesäkuun 15

Rhyme Time Town Kausi 2 - Netflix - 03:01

Workin 'Moms Kausi 5 - Netflix - 03:01

Keskiviikkona, kesäkuun 16

THE HOUSE MY HÄÄT RAKENNETTU - Discovery+ - 03:01 (dokumenttisarjat)

PENGUIN TOWN - Netflix - 03:01 (dokumenttisarjat)

KAKSI VAIHEEN KOTONA - HGTV - 21.00 (Todellisuus)

Card Sharks Kausi 2 (Summertime Premiere) - ABC - klo 22

Dave Kausi 2 (yhden tunnin ensi -ilta) - FXX - 22:00

Torstaina, kesäkuun 17

VELJIEN TAISTELU - Discovery+ - 03:01

GENERA+ION (kesäesitys) - HBO Max - 3:01

ICARLY - Paramount+ - 03:01 (komedia)

Älykkyys Kausi 2 - Peacock - 3:01

KATLA - Netflix - 3:01 (draama)

RAGNAROKIN TALLENNUS - Netflix - 03:01 (sarjakuvakomedia)

Musta kesäkausi 2 - Netflix - 3:01

Summer Camp Island -kausi 4 - HBO Max - 3:01

Hot Mess House Kausi 2 - HGTV - 20.00

MILLOIN LUONNE SOITTAA - ABC - 20.00 (Villieläinkomedia)

Holey Moley Kausi 3 - ABC - 21.00

Hustler -kausi 2 - ABC - klo 22

Perjantaina, kesäkuun 18

CHIVAS: PYHÄ PAINO - Amazon - 12:01 (Todellisuus)

Sergio Ramosin sydän Kausi 2 - Amazon - 12:01

FYSIKAALINEN - Apple TV+ - 12:01 (komedia)

EI OLE ARVONTAA - Netflix - 03:01 (komedia)

MAAILMAN LÄMMITYISIMMÄT LOMA -ASUNNOT - Netflix - 03:01 (todellisuus)

Elite -kausi 4 - Netflix - 3:01

Rakkaus lukituksen jälkeen Kausi 4 - ME - 21.00

Lauantaina, kesäkuuta 19

Merijalkaväen salaisuudet (TV -elokuva) - Lifetime - 20:00

Hänen Pen Pal: Kesäyöt (TV -elokuva) - Lifetime - 21:00

Sunnuntaina, kesäkuuta 20

Paha kausi 2 - Paramount+ - 03:01

AMERIKAN HAUTAIMET KOTIVIDEOT: ANIMAL EDITION - Nat Geo Wild - klo 20 (Diaesitys)

Renovation Island Kausi 2 - HGTV - 20.00

Cradle Did Fall (TV -elokuva) - Elinikä - 20.00

Vakoojan saalis (TV -elokuva) - Hallmark - 20.00

KEVIN CAN F ** K HIMSELF - AMC - 21.00 (Komedia)

Yhdysvallat - PBS - 21.00 (Dokumenttisarjat)

SINÄ, MINÄ JA MINUN EX - TLC - 22.00 (Todellisuus)

Rick & Morty kausi 5 - aikuisten uinti - klo 23

Maanantaina, kesäkuun 21

Sommerdahlin murhat Kausi 2 - Acorn TV - 03:01

Julkkis IOU Kausi 3 - HGTV - klo 21

GRILL OF VICTORY - Ruoka - klo 22 (Todellisuus)

TODELLA HALVAA - TLC - 22.00 (Todellisuus)

Tiistaina, kesäkuun 22

David Makes Man Kausi 2 - OMA - 21.00

Isänmaa Kausi 2 - vapaamuoto - klo 22

CAPITAL ONE COLLEGE BOWL - NBC - 22:01

Keskiviikkona, kesäkuun 23

Liian kuuma käsitellä kausi 2 - Netflix - 03:01

In The Dark Season 3 - The CW - klo 21.00

Torstaina, kesäkuun 24

EPSTEININ VÄRI: GHISLAINE MAXWELL (Rajoitettu sarja) - Peacock - 03:01 (Dokumenttisarjat)

GODZILLA SINGULAR POINT - Netflix - 03:01 (anime)

Hyvän taistelun kausi 5 - Paramount+ - 03:01

Viaton kausi 2 - Sundance nyt - 03:01

JIVA! - Netflix - 3:01 (draama)

Rupaulin Drag Race All Stars -kausi 6 - Paramount+ - 03:01

Rupaulin Drag Race All Stars: Untucked Kausi 3 - Paramount+ - 03:01

Making It Season 3 - NBC - klo 20

Hyvät tytöt - kausi 4 (kesän ensi -ilta) - NBC - klo 21

Alasti ohjaaja Kausi 2 - Netflix - 03:01

Perjantaina, kesäkuun 25

Central Park Kausi 2 - Apple TV+ - 12:01

SYYSKUUN AAMU - Amazon - 12:01 (draama)

A -lista Kausi 2 - Netflix - 03:01

SEKS/LIFE - Netflix - 3:01 (draama)

MYSTERIOUS BENEDICT SOCIETY - Disney+ - 03:01 (Lasten seikkailu)

CHOE SHOW - FX - 22.00 (Keskusteluohjelma)

Laita rengas päälle Kausi 2 - FX - 22.00

Lauantaina, kesäkuuta 26

Tuomiopäivän äiti (TV -elokuva) - Elinikä - 20.00

AEW: Dynamiitti (Special Night) - TNT - 20.00

Sand Dollar Cove: Kesäyöt (TV MOvie) - Hallmark - 21.00

Sunnuntaina, kesäkuuta 27

Picture Perfect Lies (TV -elokuva) - Elinikä - 20.00

Maanantaina, kesäkuun 28

Seitsemän kuolemansyntiä Kausi 5 - Netflix - 03:01

Kannen alapuolella Välimeren kausi 6 - Bravo - klo 21.00

Tiistaina, kesäkuun 29

Amerikan huippukoira kausi 2 - A&E - 20.00

Good Bones -kausi 6 - HGTV - klo 21

Keskiviikkona, kesäkuun 30

SOMOS - Netflix - 3:01 (draama)

SOPHIE: MURTAJA LÄNNIKORKISSA - Netflix - 3:01 (todellisuus)

Jason Sudeikis elokuvassa Ted Lasso

Heinäkuu 2021

Kesän 2021 TV -aikataulun viimeistä kuukautta ei ole tällä hetkellä paljon lueteltu, mutta julkistetut ohjelmat ovat ehdottomasti katsomisen arvoisia. Kaksi erittäin odotettua Disney+ -sarjaa esittelevät suosittua suoratoistopalvelua, The CW: n kesän paluuta Riverdaleja terveellistä Ted Lasso Palatessaan Apple TV+: n toiselle kaudelle, tästä kuukaudesta tulee erittäin kiireinen.

Torstaina, heinäkuun 1

Mahtavat Kausi 2 - Hulu - 12:01

MARTHA KYTKEYTYY JA LIKAA - Discovery+ - 03:01 (todellisuus)

Mahtavat Kausi 2 - Peacock - 3:01

SUKUPOLVI 56K - Netflix - 3:01 (draama)

NUORET KUNINGASKUNNAT - Netflix - 03:01 (draama)

TOM JA JERRY NEW YORKISSA - HBO Max - 3:01 (lasten animaatio)

TOP CHEF AMATEURS - Bravo - klo 21.00 (Kokkauskilpailu)

Perjantaina, heinäkuuta 2

Iso puu - Netflix - 03:01 (todellisuus)

Mortel Kausi 2 - Netflix - 03:01

ROSWELL: FINAL VERDICT - Discovery+ - 03:01 (dokumenttisarjat)

My Lottery Dream Home Kausi 12 - HGTV - 20.00

Sunnuntaina, heinäkuun 4

WE THE PEOPLE - Netflix - 03:01 (lasten animaatio)

Maanantaina, heinäkuun 5

PETON PITÄÄ KUOLLA - AMC+ - 3:01 (draama)

SINÄ OLET KEVÄT - Netflix - 3:01 (draama)

Love & Hip Hop Atlanta Kausi 10 - VH1 - 20 pm

Kun Sharks hyökkää Kausi 7 - NGC - 20:00

Tiistaina, heinäkuun 6

Mielestäni sinun pitäisi lähteä Tim Robinsonin kanssa Kausi 2 - Netflix - 03:01

ELÄIN pelasti elämäni - A&E - 21.00 (Todellisuus)

Keskiviikkona, heinäkuun 7

KILPAILIJAT - Netflix - 03:01 (dokumenttisarjat)

Koirat Kausi 2 - Netflix - 03:01

The Mire Kausi 2 - Netflix - 03:01

SOTA SEURAAVA OVI - Netflix - 03:01 (komedia)

ABBY'S PLACES - ESPN+ - 3:01 (dokumenttisarjat)

HIRVET TYÖSSÄ - Disney+ - 3:01 (lasten animaatio)

Big Brother Kausi 23 - CBS - 20.00

MUSIIKIN SUURIMMAT MYSTERIT - AXS TV - 20.00 (Dokumenttisarjat)

JOS NÄMÄ SEINÄT VOI ROCK - AXS TV - 20.30 (Dokumenttisarjat)

Love Island Kausi 3 - CBS - 21.30

Kitchen Crash Kausi 2 - Ruoka - klo 22

Torstaina, heinäkuun 8

Koiratalo Kausi 2 - HBO MAX - 03:01

ELIZE MATSUNAGA: ONCE UPON A TIME (rajoitettu sarja) - Netflix - 03:01 (dokumenttisarjat)

RESIDENT EVIL: INFINITE DARKNESS - Netflix - 03:01 (animoitu kauhu)

GOSSIP GIRL - HBO Max - 3:01 (draama)

Looney Tunesin piirretyt kausi 2 - HBO Max - 3:01

Kasvatettu kausi 4 - vapaamuotoinen - klo 20

Pysy ajan tasalla Joneses -elokuvasarjan kanssa - LMN - 20.00

Epäkäytännölliset Jokerit -kausi 9 (kesän ensi -ilta) - TruTV - klo 22

TAKAISIN BAR WARS - TruTV - 22.30 (Todellisuus)

Perjantaina, heinäkuun 9

LEVERAGE: LUNASTUS Osa 1 - IMDb TV - 12:01 (draama)

LUXE LISTINGS: SYDNEY - Amazon - 12:01 (todellisuus)

Tällä tavalla kausi 2 - Hulu - 12:01

Biohackers Kausi 2 - Netflix - 03:01

COOK OF CASTAMAR - Netflix - 3:01 (draama)

TYRANTIN TULEVAISUUS - Netflix - 03:01 (dokumenttisarjat)

Virgin River Kausi 3 - Netflix - 03:01

PATRICK STAR SHOW - Nickelodeon - klo 19 (Lasten animaatio)

MIDDLEMOST POST - Nickelodeon - klo 19.30 (Lasten animaatio)

SALAINEN JULKISUUDEN HENKILÖKORJAUS - CBS - klo 20 (Todellisuus)

Lauantaina, heinäkuuta 10

Cold Justice Kausi 6 - Happi - 20.00

Hänen aviomiehensä salaisuus (TV -elokuva) - Lifetime - 20:00

Crashing Through the Snow (TV -elokuva) - Hallmark - 21.00

Florida Man Murders Kausi 2 - Happi - 21.00

Sunnuntaina, heinäkuun 11

SHARK ACADEMY - Discovery+ - 03:01 (dokumenttisarjat)

Big Brother Kausi 23 (Aikavälin ensi -ilta) - CBS - 20.00

Potomacin todelliset kotiäidit Kausi 6 - Bravo - klo 20

Animal Kingdom Kausi 5 - TNT - 21.00

BATTLE RANNALLA - HGTV - 21.00

SITCOMIN HISTORIA - CNN - 21.00 (Dokumenttisarjat)

Unohtumaton kausi 4 - PBS - klo 21 (Draama)

WELLINGTON PARANORMAL - CW - klo 21.00 (Kauhu -komedia)

VALKOINEN LOTUS - HBO - klo 21.00 (Draama)

PROFESSORI T: MUISTIN ANATOMIA - PBS - klo 22 (Draama)

Maanantaina, heinäkuun 12

Catch and Kill: PODCAST TAPES - HBO - klo 21.00 (Dokumenttisarjat)

SHARK -hyökkäystiedostot - NGC - 21.00 (Dokumenttisarjat)

PETON PITÄÄ KUOLLA - AMC - 22.00 (Draama)

Kohtuullinen epäily Kausi 4 - ID - 22

Tiistaina, heinäkuun 13

NAOMI OSAKA - Netflix - 03:01 (dokumenttisarjat)

RIDLEY JONES - Netflix - 3:01 (lasten animaatio)

Miracle Workers Kausi 3 - TBS - 22.30

Keskiviikkona, heinäkuun 14

HEIST - Netflix - 03:01 (dokumenttisarjat)

MY UNORTHODOX LIFE - Netflix - 03:01 (dokumenttisarjat)

Court Cam Kausi 4 - A&E - klo 21.00

Pimple Popper Kausi 5 (kesän ensi -ilta) - TLC - klo 21

Good Trouble Kausi 3 (kesän ensi -ilta) - vapaamuotoinen - klo 22

Torstaina, heinäkuun 15

AMERIKAN HORROR STORIES - Hulu - 12:01 (kauhuantologia)

El Cid Kausi 2 - Amazon - 12:01

Archibald's Next Big Thing Is Here Kausi 3-12: 01

Beasters Kausi 2 - Netflix - 03:01

MÖKKIKRONIIKKA - Discovery+ - 03:01 (todellisuus)

DR. KUOLEMA - Peacock - 03:01 (draama)

ERITTÄIN TARINOITA JOKAISEN ASIAN TAKAISIN - Discovery+ - 03:01 (dokumenttisarjat)

First Wives Club Kausi 2 - VETO+ - 03:01

HOMEGROWN - Discovery+ - 03:01 (kiinteistö)

SUUNNITTELU - Discovery+ - 03:01 (todellisuus)

Never Have I Ever Kausi 2 - Netflix - 03:01

POHJOISVESI - AMC+ - 3:01 (draama)

RANCH TO TABLE - Discovery+ - 03:01 (todellisuus)

RE (MOTEL) - Discovery+ - 03:01 (todellisuus)

ITSE -TYÖSKENTELY - Discovery+ - 03:01 (todellisuus)

VAN GO - Discoverry+ - 03:01 (todellisuus)

MISTÄ KUTSEMME KOTONA - Discovery+ - 03:01 (todellisuus)

ZOE BANKS - Discovery+ - 03:01 (todellisuus)

Outpost Kausi 3 - CW - 21.00

Perjantaina, heinäkuun 16

Making The Cut Kausi 2 - Amazon - 12:01

MCCARTNEY 3, 2, 1 - Hulu - 12:01 (todellisuus)

SCHMIGADOON! - Apple TV+ - 12:01 (komedia)

Selitetty kausi 3 - Netflix - 03:01

JOHNNY TEST - Netflix - 03:01 (lasten animaatio)

KUVAKE: MUSIIKKI LENSSIN KAUTTA - PBS - 21.00 (Dokumenttisarjat)

SURREALSTATE - SyFy - klo 22 (Draama)

Lauantaina, heinäkuun 17

GLOBE - Discovery+ - 03:01 (dokumenttisarjat)

Sano kyllä ​​mekolle kausi 20 - TLC - klo 20

Rakkaus ja avioliitto Kausi 3 - OMA - klo 21.00

Sunnuntaina, heinäkuun 18

90 PÄIVÄ: CARIBBEAN LOVE - Discovery+ - 03:01 (todellisuus)

Serengeti Kausi 2 - Discovery+ - 03:01

KUOLEMAAN HYVÄKSYTYT - Happi - klo 19 (Dokumenttisarjat)

LOPPU - Showtime - 20.00 (Komedia)

Serengeti Kausi 2 - Löytö - 20.00

POWER BOOK III - Starz - klo 20 (Draama)

Buddy vs. Duff Kausi 3 - Ruoka - klo 21

AMERIKAN RAKENTANUT KONEET - Historia - klo 21 (Dokumenttisarjat)

Dead Pixels Kausi 2 - CW - klo 21.00

PÄÄTETTY - Starz - 21.34 (Draama)

100 JALKA -AALTA - HBO - klo 22 (Dokumenttisarjat)

JERUSALEM: USKON JA TURVAN KAUPunki - CNN - klo 22 (Dokumenttisarjat)

SHARK ACADEMY - Discovery - klo 22 (Kiinteistö)

Maanantaina, heinäkuun 19

OUTLIER - Acorn TV - 03:01 (draama)

Darcey & Stacey Kausi 2 - TLC - 20.00

GETAWAY -AJURI - Discovery - klo 21.00 (Todellisuus)

MERKIN VETO - Varapuheenjohtaja - klo 22 (Dokumenttisarjat)

Tiistaina, heinäkuun 20

Amerikan salaisuuksien kausi 2 - Historia - 20.00

Ovaali Kausi 2 - VETO - 21.00

MAN VS. HISTORIA - Historia - klo 22 (Todellisuus)

Keskiviikkona, heinäkuun 21

TURNER & HOOCH - Disney+ - 03:01 (komedia)

HÄVITTÄMISEN TAKAISIN - Disney+ - 03:01 (dokumenttisarjat)

SEXY BEASTS - Netflix - 03:01 (todellisuus)

Naimisissa ensi silmäyksellä Kausi 13 - Elinikä - 20.00

METSÄYSATLANTIS: KULTAKUNINGAN MYSTERIA - Löytö - klo 21 (Todellisuus)

KIINNITY TURVAVYÖ - A&E - klo 22 (Todellisuus)

Torstaina, heinäkuun 22

SILMEMME KAUTTA - HBO Max - 3:01 (dokumenttisarjat)

ULTRA CITY SMITHS - AMC+ - 3:01 (aikuisten animaatio)

Perjantaina, heinäkuun 23

Ted Lasso kausi 2 - Apple TV+ - klo 12.01

Sky Rojo Kausi 2 - Netflix - 03:01

MASTERS of the UNIVERSE: REVELATION - Netflix - 03:01 (anime)

Elokuvat, jotka tekivät meidät kausi 2 - Netflix - 03:01

DARCEY & TRACEY: PILLOW TALK - TLC - 22.30 (Todellisuus)

Lauantaina, heinäkuun 24

EDEN - BBC America - 20.00 (Dokumenttisarjat)

EDEN - AMC - 20.00 (Dokumenttisarjat)

Sunnuntaina, heinäkuun 25

Killer Deal (TV -elokuva) - Elinikä - 20.00

Modern Marvels Kausi 19 - Historia - klo 22

Maanantaina, heinäkuun 26

JULKISUUDEN HENKILÖ: JOYRIDE - Discovery+ - 03:01 (todellisuus)

The Heart Guy Kausi 5 - Acorn TV - 03:01

Roswell, New Mexico Kausi 3 - CW - klo 20

Tiistaina, heinäkuun 27

CITIZEN P.I. - Discovery+ - 03:01 (todellisuus)

Mighty Express Kausi 4 - Netflix - 03:01

MONEY HUNGRY (Time Slot Premiere) - Ruoka - klo 22 (Todellisuus)

Keskiviikkona, heinäkuun 28

CHIP ‘ N ’DALE: PARK LIFE - Disney+ - 03:01 (lasten animaatio)

PÖYTÄJEN KÄÄNTÄMINEN ROBIN ROBERTSIN KANSSA - Disney+ - 03:01 (dokumenttisarjat)

SNITCH CARTEL - Netflix - 03:01 (draama)

TATTOO REDO - Netflix - 03:01 (todellisuus)

Mikki Hiiren ihmeellinen maailma Kausi 2 - Disney+ - 03:01

Torstaina, heinäkuun 29

MUSIIKIN TAKAISIN - Paramount+ - 3:01 (dokumenttisarjat)

JELLYSTONE! - HBO Max - 3:01 (lasten animaatio)

MUUNTAJAT: WAR FOR CYBERTRON - Netflix - 03:01 (Anime)

Viiniesitys Kausi 3 - Acorn TV - 03:01

Viiniesitys Kausi 3 - Sundance Now - 03:01

Viiniesitys Kausi 3 - AMC+ - 03:01

Perjantaina, heinäkuun 30

RAKKAUDEN PURSUIT - Amazon - 12:01 (draama)

KATSO ÄÄNI MARK RONSONIN KANSSA - Apple TV+ - 12:01 (dokumenttisarjat)

CENTAURLAND - Netflix - 3:01 (lasten animaatio)

Hehku Kausi 3 - Netflix - 03:01

Outer Banks Kausi 2 - Netflix - 03:01

Burden Of Truth Kausi 4 - CW - klo 20

Lauantaina, heinäkuun 31

HEARTBREAK ISLAND - Discovery+ - 03:01

Tyttö ikkunassa (TV -elokuva) - Lifetime - 20:00

Riverdale -näyttelijä

Elokuu 2021

Kesän 2021 TV-ohjelma päättyy CW: n kauan odotettuun paluuseen ja päätökseen RiverdaleKausi 5, Hulu -minisarja Yhdeksän täydellistä vierastaja Amazonin antologiasarja Moderni rakkaus, joka palaa toista kauttaan.

Sunnuntaina, elokuun 1

Alasti ja peloissaan Kausi 13 - Löytö - 20.00

BUDDY VS. DUFF: BAKER BATTLE - Ruoka - klo 22 (Kokkauskilpailu)

Maanantaina 2. elokuuta

Drain The Oceans Kausi 4 - NGC - 20.00

PIENI UUTISET: KPVM PAHRUMP - HBO - 21.00 (Dokumenttisarjat)

A Time to Kill Kausi 4 - ID - 21.00

OMA RIKOSTARINA - VH1 - 22 (Dokumenttisarjat)

Tiistaina, elokuun 3

TOP SECRET UFO PROJECTS: DECLASSIFIED - Netflix - 03:01

OBAMA: TÄYDELLISEMMÄN TAVOITTEENA - HBO - klo 21.00 (Dokumenttisarjat)

Keskiviikkona, elokuun 4

Walt Disney Animation Studios Short Circuit Experimental Elokuvat Kausi 2 - Disney+ - 03:01

Control Z Kausi 2 - Netflix - 03:01

Automestarit: Rust to Riches Kausi 3 - Netflix - 03:01

COCAINE COWBOYS: MIAMI KINGS - Netflix - 03:01 (dokumenttisarjat)

KYPSENNYS PARISIN KANSSA - Netflix - 3:01 (Cooking Show)

MURKAA MUSTA - HGTV - 21.00 (Todellisuus)

My Feet are Killing Me Season 3 - TLC - klo 22

Torstaina, elokuun 5

Lähtökausi 2 - riikinkukko - 3:01

HART TO HART - Peacock - 03:01 (keskusteluohjelma)

BRAT LOVES JUDY - ME - 21.00 (Todellisuus)

Underground Marvels Kausi 2 - Tiede - klo 21.00

Hylätty: EXPEDITION SHIPWRECK - Tiede - klo 22 (Dokumenttisarjat)

Perjantaina 6. elokuuta

LUKE BRYAN: MY DIRT ROAD DIARY - IMDb TV - 12:01 (dokumenttisarjat)

Madagaskar: Pieni villi kausi 4 - Hulu - 12:01

HERRA. CORMAN - Apple TV+ - 12:01 (komedia)

S.O.Z. SOTURIT TAI ZOMBIT - Amazon - 12:01 (Kauhu)

KEITTIÖIDEN RAKKAUDELLE - Discovery+ - 3:01 am. (Todellisuus)

RANCH TO TABLE - DISCOVERY+ - 03:01 (todellisuus)

HIT AND RUN - Netflix - 3:01 (draama)

NAVARASA - Netflix - 03:01 (antologiasarja)

Madagaskar: Pieni villi Kausi 4 - Riikinkukko - 3:01

MARVELIN SPIDEY JA HÄNEN YSTÄVÄT YSTÄVÄT - Disney Junior - 21.00 (Lasten animaatio)

Lauantaina 7. elokuuta

Heartbreak Island Kausi 2 - Discovery+ - 03:01

Sunnuntaina 8. elokuuta

Harlemin kummisetä - kausi 2 (kesän ensi -ilta) - Epix - 21.00

UFO - Showtime - 21.00 (Dokumenttisarjat)

I Word: Generation Q Kausi 2 - Showtime - 22.00

RAHA NÄLKÄ - Ruoka - klo 22 (Ruoanlaitto)

On the Case With Paula Zahn Kausi 23 - ID - 22.00

ULTIMATE SLIP ’N SLIDE - NBC - klo 22.30 (Kilpailu)

Maanantaina, elokuun 9

VARAUSKOIRAT - FX On Hulu - 12:01 (komedia)

SHAMAN KING - Netflix - 03:01 (sarjakuvanimaatio)

ULTIMATE SLIP ’N SLIDE (Aikavälin ensi -ilta) - NBC - klo 20.00 (Kilpailu)

HALVAT VANHAT TALOT - HGTV - 21.00 (Todellisuus)

SUPER HEISTS - CNBC - klo 22 (Dokumenttisarjat)

The Wall Season 4 (Time Slot Premiere) - NBC - klo 22

Tiistaina, elokuun 10

UNTOLD - Netflix - 03:01 (dokumenttisarjat)

Gabbyn nukkekoti Kausi 2 - Netflix - 03:01

Nick Cannon esittelee: Wild 'n Out kausi 16 - VH1 - 20.00

DC: n Stargirl -kausi 2 - CW - klo 20

FANTASY ISLAND - FOX - 21.00 (Todellisuus)

Hard Knocks Kausi 16 - HBO - klo 22

Money Hungry (Time -Slot Premiere) - Ruoka - klo 22

Voittokausi 8 - CNBC - klo 22

Keskiviikkona, elokuun 11

BAKE SQUAD - Netflix - 03:01 (Cooking Show)

MITÄ JOS...? - Disney+ - 03:01 (animaatio)

Haastekausi 37 - MTV - klo 20

Riverdale Kausi 5 - CW - klo 20

PERHEILUYÖ! - NBC - klo 21.00 (Peliohjelma)

Pinnasängyt Kausi 19 - MTV - 21.30

Rahatuomioistuin - CNBC - klo 22 (Kilpailu)

SUPERSTAR - ABC - klo 22 (Dokumenttisarjat)

Torstaina, elokuun 12

ALRAWABI -KOULU TYTÄRILLE - Netflix - 15:01 (Draama)

MONSTER HUNTER: LEGENDS of the GUILD - Netflix - 03:01 (anime)

EX -RATED - Peacock - 03:01 (dokumenttisarjat)

TAPAHTUMAN METSÄYS - Sundance Now - 3:01 (draama)

HYPE - HBO Max - 3:01 (kilpailu)

NEITI. PAT SHOW - VETO+ - 03:01 (komedia)

Slasher: Flesh & Blood Kausi 4 - Shudder - 03:01

Star Trek: Alakerrat Kausi 2 - Paramount+ - 03:01

Titans Kausi 3 - HBO Max - 03:01

HYVÄT SEBASTIAN MANISCALCO - Discover - 03:01 (todellisuus)

Brooklyn Nine -Nine Kausi 8 - NBC - 20:00

Chrisley tietää parhaan kauden 9 - USA - 21:00

Kasvava Chrisley Kausi 3 - USA - 21.30

EAZY -E: n salaperäinen kuolema - ME - klo 22 (Dokumenttisarjat)

HEAR ME OUT - Vice - 23.30 (Dokumenttisarjat)

Perjantaina, elokuun 13

Moderni rakkaus Kausi 2 - Amazon - 12:01

UUSI CHERRY -MAKU - Netflix - 3:01 (draama)

Fast and Furious Spy Races Kausi 5 - Netflix - 03:01

GONE FOR GOOD - Netflix - 03:01 (draama)

KUNINGASKUNTA - Netflix - 03:01 (draama)

Valeria Kausi 2 - Netflix - 03:01

GONE FOR GOOD - Netflix - 03:01 (draama)

AEW: RAMPAGE - TNT - 22.00 (Ammatillinen paini)

DISNEY's MAGIC BAKE -OFF - Disney Channel - klo 22 (Kilpailu)

Sunnuntaina, elokuun 15

The Walking Dead kausi 11 - AMC+ - 03:01

Talking Dead kausi 10 - AMC+ - 03:01

Chesapeake Shores Kausi 5 - Hallmark Channel - klo 21

KANNAT - Starz - 21.00 (Draama)

Näkymättömät hirviöt: SARJAMURHEET AMERIKASSA - A&E - 21.00 (Dokumenttisarjat)

Wellingtonin paranormaali kausi 2 - CW - klo 21.00

Maanantaina, elokuun 16

Poikamies paratiisissa kausi 7 - ABC - klo 20

BEN & JERRY: CLASH OF THE CES - Ruoka - klo 21 (Ruoanlaitto)

Tiistaina, elokuun 17

Mennä! Mennä! Cory Carson Kausi 5 - Netflix - 03:01

My Big Fat Fabulous Life Kausi 9 - TLC - 21.00

Keskiviikkona, elokuun 18

Yhdeksän täydellistä vierasta, Hulu - 12:01 (draama)

Tulevan presidentin päiväkirja Kausi 2 - Disney+ - 03:01

VAHVISTETUT - Netflix - 03:01 (draama)

ELÄIMEN KASVAMINEN - Disney+ - 03:01 (dokumenttisarjat)

Selvisin sarjamurhaajasta - A&E - klo 21.30 (Dokumenttisarjat)

Awkwafina on Nora Queensin kaudesta 2 - Komedia - klo 22

FBI: n turvaluokitus poistettu (kesäesittely) - CBS - klo 22

Torstaina, elokuun 19

SWEET LIFE: LOS ANGELES - HBO Max - 3:01 (todellisuus)

Coroner Kausi 3 - CW - klo 20

Syytetty: Syyllinen tai viaton kausi 2 - A&E - klo 22

Perjantai, 20. elokuuta

Totuus kerrotaan kausi 2 - Apple TV+ - 12:01

TUOLI - Netflix - 03:01 (draama)

KAIKKI ON HYVÄÄ - Netflix - 3:01 (draama)

LOUD HOUSE ELOKUVA: YKSI KUVA - Netflix - 03:01 (lasten animaatio)

MICKEY MOUSE FUNHOUSE - Disney Junior - klo 8 (lasten animaatio)

Cold Case Files Kausi 2 - A&E - klo 21.00

Suurimmat #athome -videot Kausi 2 - CBS - klo 21.00

Amerikkalainen oikeuskausi 30 - A&E - klo 22

Sunnuntaina, elokuun 22

Alastomat ja pelkäävät rakkautta - Discovery+ - 03:01 (todellisuus)

The Walking Dead kausi 11 - AMC - 21:00

The Talking Dead kausi 10 - AMC - 22:00

CHAPELWAITE - Epix - klo 22 (Kauhu)

Työ käynnissä Kausi 2 - Showtime - 23:00

Maanantaina, elokuun 23

WITCHER: NIGHTMARE OF THE WOLF - Netflix - 03:01 (anime)

JULKISUUDEN HENKILÖ IOU - Discovery+ - 03:01

CURB APPEAL XTREME - HGTV - klo 21.00 (Todellisuus)

MESSYNESS - MTV - klo 19 (Parannus)

ULTIMATE SURFER - ABC - klo 22 (Todellisuus)

Tiistaina 24. elokuuta

OGGY POGGY - Netflix - 03:01 (lasten animaatio)

Amerikan huippukoira kausi 3 - A&E - 20.00

Supergirl -kausi 6 (kesän ensi -ilta) - CW - klo 21

ULTIMATE SURFER (Time Slot Premiere) - ABC - klo 22 (Todellisuus)

Tervetuloa Plathvillen kaudelle 3 - TLC - klo 22

Keskiviikkona, elokuun 25

CLICKBAIT - Netflix - 03:01 (draama)

JOHN OF JUMALA - Netflix - 03:01 (dokumenttisarjat)

MOTEL MAKEOVER - Netflix -3: 01 (todellisuus)

AVAA SILMÄT - Netflix - 3:01 (draama)

POST MORTEM: Kukaan ei kuole SKARNESissa - Netflix - 3:01 (draama)

OHJELMA - Discovery+ - 03:01 (todellisuus)

American Horror Story Kausi 10 - FX - 10 pm

Archer -kausi 12 (yhden tunnin ensi -ilta) - FXX - 22.00

Autojen laskeminen Kausi 10 - Historia - klo 22

NAAPURISODAT - A&E - klo 22 (Todellisuus)

Torstaina, elokuun 26

EDENS ZERO - Netflix - 03:01 (anime)

Perhekokous Osa 4 - Netflix - 03:01

Muut kaksi kautta 2 - HBO Max - 03:01

Lapset palkkien takana Kausi 2 - A&E - klo 21.00

Perjantaina, elokuuta 27

Katso kausi 2 - Apple TV+ - 12:01

TITLETOWN HIGH - Netflix - 3:01 (todellisuus)

I HEART ARLO - Netflix - 3:01 (lasten animaatio)

ITSE -TYÖSKENTELY - Discovery+ - 03:01 (todellisuus)

Rakkaus lukituksen jälkeen Kausi 3 - ME - 21.00

Todiste on ulkona Kausi 2 - Historia - klo 22

Lauantaina, elokuun 28

GUY: HAWAIIAN STYLE - Discovery+ - 03:01 (ruoanlaitto)

HOMETOWN CHA -CHA -CHA - Netflix - 03:01 (draama)

Sunnuntaina, elokuun 29

LUCY WORSLEY'n KUNINGALLISET MYYTIT JA SALAUKSET (Kesäesitys) - PBS - 20.00 (Dokumenttisarjat)

9/11: YKSI PÄIVÄ AMERIKASSA - NGC - 21.00 (Dokumenttisarjat)

Avioliittoon riippuvainen - TLC - klo 22 (Todellisuus)

Maanantaina, elokuun 30

Elämäni on murha Kausi 2 - Acorn TV - 03:01

Tiistaina, elokuun 31

VAIN MURTAJAT RAKENTAMISESSA - Hulu - 12:01 (komedia)

SPARKING JOY - Netflix - 03:01 (todellisuus)

Historian suurimmat mysteerit Kausi 2 - Historia - klo 20

Celebrity Game Face Kausi 2 - E! - klo 22

Kaupungit alamaailmassa Kausi 3 - Historia - klo 22

JASON BIGGSIN KASSA OVESI - E! - klo 11 (Todellisuus)

Stranger Things -näyttelijät

Päivämäärät, jotka on vielä julkistettava

Seuraavien TV -ohjelmien odotetaan saapuvan jossain vaiheessa vuonna 2021, mutta virallisia ensi -iltoja ei ole asetettu:

American Horror Story: kaksinkertainen ominaisuus

Parempi soittaa Saulille - Kausi 6

Stranger Things - Kausi 4

Yellowstone - Kausi 4

Kun uusia ohjelmia (sekä uusia että uusia) julkaistaan ​​joka viikko, muista tarkistaa kaikki uusimmat tiedot, jotta et menetä yhtäkään suosikkisarjasi jaksoa televisio- ja suoratoistopalveluissa. Jos olet kiinnostunut televisiosta ja haluat tietää, mitä teattereihin on tulossa tänä vuonna, tutustu CinemaBlendin Elokuvan ensi -ilta 2021 ajoittaa.