Close
  • Tärkein
  • /
  • Televisio
  • /
  • 2019 Fall TV Premiere Schedule: Päivämäärät uusille ja palaaville ohjelmille

2019 Fall TV Premiere Schedule: Päivämäärät uusille ja palaaville ohjelmille


Vaikka Netflix ja muut suoratoistopalvelut ovat ylittäneet kaapeliverkot uhkailemalla , syksyn TV: n keskeiset ihanteet pysyvät paikallaan, varsinkin kun kyseessä on lähetys. Se on vuoden aika, jolloin kaikki heitetään seinälle, ja yleisön on tarkoitus olla vastuussa parhaiden projektien tarttumisesta. Ei, että kaikki sopisi aina yhteen tällaisten ihanteiden kanssa.

Vuosina 2019--2020 tulee olemaan mielenkiintoinen television puolivuosi useista eri syistä. Yleisöt sanovat hyvästit johonkin pisin käynnissä olevat komentosarjat siellä, CW: t Yliluonnollinen, samalla kun tervehditään myös näyttelijöitä Beverly Hills 90210uutta outoa herätyssarjaa varten. Tulossa on uusia supersankareita, joista toiset poistuvat. Puhumattakaan animaatioperheen ennätykselliset kaudet, a jengi Phillyn väärintekijöitä ja Dick Wolf -rikosdraama .


Alla ovat kaikki nykyiset päivämäärät, jotka ovat käytettävissä kaikille uusille ja palaaville näyttelyille, jotka osuvat pienelle näytölle syksyllä 2019. Jatka tarkistamista, koska aikataulu päivitetään säännöllisesti uusien päivämäärien ilmoittamisen yhteydessä. Huomaa myös, että kaikki upouudet esitykset merkitään kaikkiin korkkeihin.

valta-aave

Elokuun TV-ensiesitykset

Joka vuosi elokuu on yleensä aika, jolloin kaikki suuret kesäesitykset sekä myöhään kukkivat välikauden merkinnät pääsevät finaaliinsa, jotta kaikki verkot voivat valmistautua myöhempiin suuriin julkaisuihin. Mutta emme ole täällä juhlimaan loppuja, joten huomaa, että jotkut elokuun 2019 varhaisimmista kohokohdista sisältävät AMC: n neljännen ja viimeisen kauden Saarnaaja, Netflixin odotettu kolmas kausi HEHKUja kauan odotettu Amazonin neo-noir-fantasian julkaisu Carnival Row, pääosissa Orlando Bloom ja Cara Delevingne.


Torstaina 1. elokuuta
klo 9 illalla. - Flip- tai Flop-kausi 8 - HGTV
klo 9 illalla. - Miljoonan dollarin listaus: New Yorkin kausi 8 - Bravo (90 minuutin kauden ensi-ilta)
klo 9 illalla. - BBQ BRAWL - Ruokaverkosto
Klo 22 - Pelkää naapuriasi, kausi 6 - tutkinnan löytö
Klo 23 - Kukaan ei nähnyt mitään - Sundance

Perjantai 2. elokuuta
12:01 PT - She-Ra ja vallan prinsessat, kausi 3 - Netflix
12:01 PT - Rakkaat valkoiset ihmiset - Kausi 3 - Netflix
12:01 PT - Derry Girls Kausi 2 - Netflix
12:01 PT - KORIPALLO TAI MITÄÄN - Netflix
12:01 PT - TÄMÄ ON JALKAPALLO - Amazon
20.00 - LASKIJAT 3 (TV-elokuva) - Disney
klo 9 illalla. - Dallas Cowboys Cheerleaders: Joukkueen tekeminen Kausi 14 - CMT
klo 9 illalla. - Texas Flip N Move Kausi 13 - Tee itse
Klo 23 - MUSTA NAISTEN SKETCH SHOW - HBO




Lauantaina 3. elokuuta
Klo 11.30 - Pieni poni: Ystävyys on maagista kauden 9 kesän ensiesitys - Discovery Family
klo 9 illalla. - RAKKAUS JA SUNSHINE (TV-elokuva) - Hallmark

Sunnuntai 4. elokuuta
12:01 PT - Patriot Act Hasan Minhajin kaudella 4 - Netflix
20.00 - CMA Fest 2019 - ABC (kolmen tunnin erikoisesitys)
20.00 - 90 päivän sulhasen kausi 3 - TLC
20.00 - SERENGETI - Löytö
klo 9 illalla. - Saarnaajakausi 4 - AMC (erikoisaika)
klo 9 illalla. - Alaskan Bush People -kausi 10 - löytö
klo 9 illalla. - Barnwood Builders Kausi 9 - Tee itse
klo 9 illalla. - Käännä se kuten levy - E!
klo 9 illalla. - Amerikan pahimmat kokit, kausi 17 - ruokaverkosto
Klo 22 - Saarnaajakausi 4 - AMC (Time Slot Premiere)


Maanantai 5. elokuuta
Klo 12:01 PT - ELÄMÄNI ON SURMA - Acorn TV
klo 7 iltapäivällä. - Bajillion Dollar Properties Kausi 4 - Pluto TV
19.30 - INFINITY TRAIN - Cartoon Network
20.00 - Poikamies paratiisissa, kausi 6 - ABC
20.00 - Rakkauden ja hiphopin Hollywood-kausi 6 - VH1
klo 9 illalla. - Viisi pistettä, kausi 2 - Facebook
klo 9 illalla. - Muinaiset ulkomaalaiset Action Bronson -kaudella 2 - Viceland
Klo 22 - Paranormal Survivor Kausi 5 - Travel Channel

Tiistaina 6. elokuuta
klo 9 illalla. - Pieni pari Kausi 14 - TLC
klo 9 illalla. - Orange Countyn todelliset kotiäidit, kausi 14 - Bravo
Klo 22 - Hard Knocks: Harjoitusleiri Oakland Raidersin kanssa (kausi 14) - HBO
Klo 22 - Miz & Mrs. Kausi 1: n kesän ensi-ilta - USA
Klo 22.30 - Kasvava Chrisley Kausi 2 - USA
Klo 23 - Treffit #NoFilter Kausi 2 - E!
Klo 23 - T-Painin kauppakorkeakoulun kausi 2 - sulake

Keskiviikkona 7. elokuuta
20.00 - BULLETPROOF - CW
klo 9 illalla. - BH90210 - Fox
klo 9 illalla. - Tutkimusmatka tuntematon kausi 8 - löytö
klo 9 illalla. - HYPNOTIZE MINU - CW

Torstaina 8. elokuuta
12:01 PT - DOLLAR - Netflix
Klo 12:01 PT - NAKED DIRECTOR - Netflix
12:01 PT - WU ASASASSINS - Netflix
20.00 - Kaksi lauseen kauhutarinaa - CW
klo 9 illalla. - Hoidon parantaminen - TBS, TNT
Klo 22 - Epäkäytännölliset Jokerit Kausi 8 - truTV


Perjantai 9. elokuuta
12:01 PT - GLOW Kausi 3 - Netflix
12:01 PT - PERHE - Netflix
12:01 PT - Las Chicas Del Cable Kausi 4 - Netflix
12:01 PT - INBESTIGATORIT - Netflix
12:01 PT - SINTONIA - Netflix
12:01 PT - ROCKON Nykyaikainen elämä: Staattinen tarttuminen (TV-elokuva) - Netflix
12:01 PT - ILMAINEN MEEK - Amazon
12:01 am PT - Harrow-kausi 2 - Hulu
8.30 - Muppet Babies Kausi 2 - Disney
20.00 - WE DAY - ABC (yhden tunnin erikoisesitys)

Lauantaina 10. elokuuta
20.00 - Nickelodeon Kids 'Choice Sports Awards 2019 - Nickelodeon (90 minuutin erityisesitys)
klo 9 illalla. - Musta rakkaus, kausi 4 - OMA
klo 9 illalla. - KESÄMAKU (TV-elokuva) - Hallmark

Sunnuntai 11. elokuuta
20.00 - Teen Choice Awards 2019 - Fox (Kahden tunnin erikoisesitys)
klo 9 illalla. - AKAKORIN KIRSU - Facebook
klo 9 illalla. - Perintökausi 2 - HBO
klo 9 illalla. - Pelkää Walking Dead -kauden 5 kesän ensi-ilta - AMC

Maanantai 12. elokuuta
Klo 12.00 - Squidbillies-kausi 12 - Aikuisten uinti
20.00 - Lasten leivontamestarien kausi 7 - Ruokaverkosto (erikoisaika)
klo 9 illalla. - Lasten leivontamestarien kausi 7 - Ruokaverkosto (Time Slot Premiere)
klo 9 illalla. - Pojat - HBO
klo 9 illalla. - Terror Kausi 2 - AMC
klo 9 illalla. - Äärimmäiset toimenpiteet, kausi 2 - tutkinnan löytäminen
klo 9 illalla. - PERHEKUVAT USA - PBS
Klo 22 - Twisted Sisters Kausi 2 - Tutkimuksen löytö
22.10. - Lodge 49, kausi 2 - AMC
Klo 23 - SUORA AUKI AUSTIN - KÄYTTÖ

Tiistaina 13. elokuuta
12:01 PT - TIFFANY HADDISH ESITTELEE: NE VALMIS - Netflix
20.00 - Hip Hop -ruudut, kausi 5 - VH1
klo 9 illalla. - MYSTERIES DECODED - CW
Klo 22 - Adam Ruins Everything Kausi 6 - truTV

Keskiviikkona 14. elokuuta
klo 9 illalla. - Black Ink Crew Kausi 8 - VH1
Klo 22 - MUSTA MUSTEMUOTO: COMPTON - VH1
Klo 22 - DAVID TEE MIEHESTÄ - OMAN
Klo 22 - DANNYN TALO - Viceland

Torstaina 15. elokuuta
12:01 PT - MIKSI NAISET TAPAAVAT - CBS All Access
12:01 PT - CANNON BUSTERS - Netflix
12:01 am PT - Sacred Games -kausi 2 - Netflix

Perjantai 16. elokuuta
12:01 am PT - Hämmästyttävä JONATHANIN ASIAKIRJA - Hulu (erityisesitys)
12:01 PT - Mindhunter Kausi 2 - Netflix
12:01 PT - 45 RPM - Netflix
12:01 PT - PAREMPI KUIN USA - Netflix
Klo 12:01 PT - APACHE: CARLOS TEVEZIN ELÄMÄ - Netflix
12:01 PT - INVADER ZIM - SYÖTÄ FLORPUS - Netflix
12:01 PT - VIHREÄ RAJA - Netflix
12:01 PT - DIAGNOOSI - Netflix
12:01 am PT - BORUSSIA DORTMUND INSIDE - Amazon
12:01 am PT - Löydä minut Pariisista, kausi 2 - Hulu
Klo 12:01 PT - UHRI NUMERO 8 - Netflix
12:01 PT - QB1: Beyond The Lights, kausi 3 - Netflix
klo 9 illalla. - Ghost Brothers Kausi 3 - Travel Channel
klo 9 illalla. - Rakkaus lukituksen jälkeen, kausi 3 - ME

Lauantaina 17. elokuuta
klo 9 illalla. - KESÄROMANTTI (TV-elokuva) - Hallmark
klo 9 illalla. - ZOMBIE TIDAL WAVE (TV-elokuva) - Syfy

Sunnuntai 18. elokuuta
klo 9 illalla. - DOWNTON ABBEY LIVE! - PBS (90 minuutin erityisesitys)
klo 9 illalla. - Hirviön mieltä - Tutkimuksen löytö
klo 9 illalla. - I AM PATRICK SWAYZE - Paramount Network (90 minuutin erityisesitys)
Klo 22 - OIKEAT KORUT - HBO (yhden tunnin sarjan ensi-ilta)

Maanantai 19. elokuuta
21.30 - Lähetän sen - CW

Keskiviikkona 21. elokuuta
12:01 PT - HYPERDRIVE - Netflix
12:01 PT - TÄMÄ YLÖS - Hulu
20.00 - KUMMUNMEHÄTJÄT: TAKAISIN HUNTTIIN - A&E (yhden tunnin erikoisesitys)
klo 9 illalla. - Ghost Hunters Kausi 12 (Revival) - A&E
klo 9 illalla. - Mountain Monsters Kausi 4 - Travel Channel
Klo 22 - Psyykkiset lapset, kausi 4 - A&E

Torstaina 22. elokuuta
12:01 PT - LOVE ALARM - Netflix
20.00 - TÄMÄ VANHA TALO 40. VUOSIVUODEN SPECIAL - PBS (90 minuutin erityisesitys)
Klo 22.30 - LENTOLUETTELO - Ruokaverkosto

Perjantai 23. elokuuta
12:01 PT - 13 syytä miksi kausi 3 - Netflix
12:01 PT - JAWLINE - Hulu (erityisesitys)
12:01 PT - RUST VALLEY RESTORERS - Netflix

Lauantaina 24. elokuuta
klo 9 illalla. - KAIKKI PITKÄT (TV-elokuva) - Hallmark
klo 9 illalla. - HITSVILLE: MOTOWNIN TEKEMINEN - Showtime (erityisesitys)

Sunnuntai 25. elokuuta
klo 7 iltapäivällä. - KILLER MOTIVE - Happi
20.00 - Power-kausi 6 - Starz
20.00 - Chesapeake Shores Kausi 4 - Hallmark
klo 9 illalla. - Affair-kausi 5 - Showtime
klo 9 illalla. - VIRTA LUOTTAMUKSELLINEN - Starz
Klo 22 - JUMALAKSI TULEMISEKSI KESKI-FLORIDASSA - Showtime
Klo 22 - Hyvä syö kausi 15 (Revival) - Ruokaverkosto
Klo 22.30 - Ballers Kausi 5 - HBO

Maanantai 26. elokuuta
Klo 12:01 PT - DAVE CHAPPELLE: STICKS & STONES - Netflix
klo 9 illalla. - 2019 MTV Video Music Awards - MTV (kahden tunnin erikoisesitys)
klo 9 illalla. - Leah Remini: Scientologia ja finaalin lopputulos - A&E (kahden tunnin erikoisesitys)

Tiistaina 27. elokuuta
12:01 am PT - Trolls: Beat jatkuu! Kausi 7 - Netflix
12:01 PT - Miljoonan punnan valikkokausi 2 - Netflix
klo 9 illalla. - PYSY TAI MYY - HGTV

Keskiviikkona 28. elokuuta
20.00 - Haastekausi 33 - MTV
klo 9 illalla. - Henkienmetsästäjä: Luutnantti Joe Kenda Kausi 9 - Tutkimuksen löytö
Klo 22 - Jay Lenon autotalli, kausi 5 - CNBC
Klo 22 - OZ: n maaginen maa - PBS

Torstaina 29. elokuuta
12:01 PT - Workin 'Moms Kausi 3 - Netflix
klo 9 illalla. - KASVAA HIP HOP: NEW YORK - ME

Perjantai 30. elokuuta
12:01 PT - TUMMA KRISTALLI: KESTÄVYYS - Netflix
12:01 PT - A LUETTELO - Netflix
12:01 PT - Droppin 'Cash 2. kausi - Netflix
Klo 12:01 PT - HOLLYWOODIN TYYLI - Netflix
12:01 PT - HYVÄ BANDIT - Netflix
12:01 PT - CAROLE & tiistai - Netflix
12:01 PT - Karnevaalirivi - Amazon
12:01 PT - Uskon ylläpitäminen Kausi 2 - Tammenterho-TV
12:01 am PT - WHO HOPE CALLES - Hallmark-elokuvat nyt (jaksot 1 ja 2)
20.00 - PARIS voi odottaa (TV-elokuva) - elinikä

Lauantaina 31. elokuuta
klo 7 iltapäivällä. - MAIGRET - Ovation
klo 9 illalla. - YKSI JA AINOASI (TV-elokuva) - HALLMARK

charlie yksin kotona peili

Syyskuun TV-ensiesitykset

FX ei tuhlaa aikaa syyskuussa, ennen kuin hän toimittaa toisen kauden yhdelle vuoden 2018 toiminnallisimmista esityksistä, Mayans M.C., ja toivomme lisää Sons of Anarchymyös tänä vuonna. Syyskuu on tietysti myös kuukausi, jolloin suuret verkostot esittävät lähes kaikki päivitetyt ensi-iltatarjouksensa, joten odota löytäväsi Nuori Sheldon, NBC: t Chicagodraamat ja Foxin viimeinen kausi Imperiumi.

Sunnuntaina 1. syyskuuta
Klo 18 - Katkaistu kausi 26
klo 7 iltapäivällä. - ABC: n Fall Preview Special - ABC (30 minuutin erikoesitys)

Maanantai 2. syyskuuta
12:01 am PT - VAATIMATON - Hulu (erityisesitys)
Klo 18 - STEVEN UNIVERSE: ELOKUVA (TV-elokuva) - Cartoon Network
19.30 - KESKIKOULUMOGULIT - Nickelodeon
20.00 - Cheerleaderien salaiset elot (TV-elokuva) - Elinikä

Tiistaina 3. syyskuuta
Klo 22 - Mayans M.C. Kausi 2 - FX
Klo 22 - Conan ilman rajoja: Grönlanti - TBS (yhden tunnin erikoisesitys)
Klo 22 - Greenleaf Kausi 4 - OMA
Klo 22 - TAMMITTUN VALLA - Tutkimushaku

Keskiviikkona 4. syyskuuta
12:01 am PT - WU-TANG: AMERICAN SAGA - Hulu (jaksot 1-3)
klo 9 illalla. - Koiran halutuimmat - WGN
klo 9 illalla. - Dallasin todelliset kotiäidit, kausi 4 - Bravo

Torstaina 5. syyskuuta
klo 7 iltapäivällä. - Amerikan jalkapallo-ilta, kausi 14 - NBC (Special Night)
20.15 - sunnuntai-iltana jalkapallo, kausi 33 - NBC (Special Night)

Perjantaina 6. syyskuuta
12:01 PT - Elite 2. kausi - Netflix
12:01 PT - VAKO - Netflix
12:01 PT - ARKIBALDIN SEURAAVA SUURI ASIA - Netflix
12:01 PT - Hip Hop Evolution Kausi 3 - Netflix
12:01 PT - Jack Whitehall: Matkustaa isäni kanssa Kausi 3 - Netflix
9 am - Titans Kausi 2 - DC Universe
Klo 22 - PARITERAPIA - Showtime
Klo 23 - Hyvää puhetta ANTHONY JESLENIKIN kanssa - Comedy Central

Lauantaina 7. syyskuuta
Klo 12:01 PT - Arthdal ​​Chroniclesin kauden 1 syksyn ensi-ilta - Netflix
9 am - Transformers: Rescue Bots Academy -kauden 1. kauden ensi-ilta - Discovery-perhe
20.00 - WoW: Paininaiset - kausi 2 - AXS TV
klo 9 illalla. - RAKKAUS & Avioliitto Kausi 2 - OMA
Klo 22.30 - GARY OWEN: #DOINWHATIDO - Showtime (Yhden tunnin komedia-erikoisohjelma)

Sunnuntai 8. syyskuuta
Klo 10 - päivä, jolloin valitsin vanhempani - A&E (kaikki viisi osaa näytetään peräkkäin)
klo 7 iltapäivällä. - Jalkapallo-ilta Amerikan kaudella 14 - NBC (Time Slot Premiere)
20.00 - Puoliso lääketieteen kausi 7 - Bravo
20.00 - American Monsterin kausi 4 - tutkinnan löytö (kahden tunnin kauden ensi-ilta)
20.15 - Sunnuntai-iltana jalkapallo, kausi 33 - NBC (Time Slot Premiere)
klo 9 illalla. - Pysyminen Kardashiansin kaudella 17 - E!
Klo 22 - Määräaika: Rikos Tamron Hallin kanssa Kausi 6 - Tutkimuksen löytö

Maanantai 9. syyskuuta
12.30 - RIKKA ZOOM - Nickelodeon
19.10. - maanantai-iltana jalkapallo, kausi 50 - ESPN (erikoisaika)
20.00 - Huulen synkronointi pelastukseen - CBS (yhden tunnin erikoesitys)
klo 9 illalla. - Deuce-kausi 3 - HBO
klo 9 illalla. - ERITTÄIN BRADY RENOVAATIO - HGTV
Klo 22 - Poikamme - HBO (uusi aikaväli)
Klo 22.30 - Ainutlaatuinen kausi 2 - HGTV

Tiistaina 10. syyskuuta
Klo 12:01 PT - LASKURI: PAPERITIIKKERI - Netflix (komedia Special)
klo 9 illalla. - Sisällä NFL: n kausi 41 - Showtime
klo 9 illalla. - MTV: n haamutettu - MTV
Klo 22 - Herra Mercedes Kausi 3 - AT&T Yleisöverkosto

Keskiviikkona 11. syyskuuta
Klo 18 - TAPAHTUMA 11. SYYSKUUTA - HBO (erityisesitys)
klo 9 illalla. - TORNIN VARJOSSA: STYYVESANTTI KORKEA 9. syyskuuta - HBO (Special Presentation)
klo 9 illalla. - 9/11: INSIDE AIR FORCE ONE - Historia (kahden tunnin erikoesitys)
klo 9 illalla. - NFL: GRIND - Epix

Torstaina 12. syyskuuta
12:01 PT - MINUN MAA - Netflix
12:01 PT - SELITETTY: MIELEN - Netflix (erityisesitys)
20.00 - ABC News Democratic Debate - ABC (kolmen tunnin erikoisesitys
20.20 - Torstai-illan jalkapallokausi 13 - NFL-verkosto
20.30 - MIXTAPE - AXS-TV
klo 9 illalla. - BRIAN JOHNSONIN ELÄMÄ TIELLA - AXS-TV
Klo 22 - Hra Inbetween 2. kausi - FX

Perjantaina 13. syyskuuta
Klo 12:01 PT - Uskomaton - Netflix
12:01 am PT - UNDONE - Amazon
12:01 PT - Ranch Part 7 - Netflix
Klo 12:01 PT - Poikien kausi 3 - Netflix
12:01 PT - Rautalinnan KABANERI - Netflix
12:01 PT - The Chef Show - Kausi 2 - Netflix
12:01 PT - SERGIO RAMOSIN SYDÄ - Amazon
Klo 12 - TÄMÄ SULJETTU - Sundance
20.00 - EA SPORDS MADDEN NFL 20 CLASSIC - CW (yhden tunnin erikoisesitys)
klo 9 illalla. - PUNAINEN PULLAPYYNTÖ - CW
Klo 22 - SURMA BAYOUssa - Showtime
Klo 23 - Huone 104 Kausi 3 - HBO

Lauantaina 14. syyskuuta
11:30 - LEGO JURASSIC WORLD - Nickeoldeon
klo 7 iltapäivällä. - Maigret Kausi 2 - Ovation
20.00 - CHEERLEADER ESCORT (TV-elokuva) - Elinikä
klo 9 illalla. - 48 tunnin kausi 33 - CBS
Klo 22 - 48 tuntia - CBS (aikavälin ensi-ilta)

Sunnuntaina 15. syyskuuta
20.00 - KEN BURNSIN MAAMUSIIKKI - PBS
20.00 - PAUL SHAFFER PLUS ONE - AXS-TV
20.00 - KIINNI CHEERLEADER (TV-elokuva) - Elinikä
20.02. - Naamioitu laulaja: Super Sneak Peek - Fox (erityisesitys)
20.30 - Kymmenen eniten paljastettua - AXS TV
klo 9 illalla. - Carnival Eats Kausi 8 - Cooking Channel
Klo 22 - ALEC BALDWININ KOMEDIAN KESKIPAIKKA - Comedy Central

Maanantai 16. syyskuuta
20.00 - Tanssiminen tähtien kanssa Kausi 28 - ABC
klo 9 illalla. - Live Rescue -kausi 2 - A&E

Tiistaina 17. syyskuuta
Klo 12:01 PT - Viimeiset lapset maalla - Netflix
klo 9 illalla. - AMERIKAN PELI - ESPN
klo 9 illalla. - Bering Sea Gold - kausi 13 - löytö

Keskiviikkona 18. syyskuuta
Klo 22 - American Horror Story: 1984 (kausi 9) - FX
Klo 22 - LITTLE LATE LILLY SINGHIN: ENSIMMÄINEN AIKA - NBC (yhden tunnin erikoisesitys)

Torstaina 19. syyskuuta
20.00 - PALEY-KESKUS KIITTÄÄ HYVÄÄ PAIKKAA - NBC (yhden tunnin erikoisesitys)
klo 9 illalla. - SUURIN - ESPN
klo 9 illalla. - ABC NEWS SPECIAL: PHIL HARTMANIN VIIMEISET PÄIVÄT - ABC (kahden tunnin erikoisesitys)
klo 9 illalla. - Batesin kauden 8 syksyn ensi-ilta - UP

Perjantai 20. syyskuuta
12:01 PT - Disenchantment Part 2 - Netflix
12:01 PT - RIKOS - Netflix
12:01 am PT - Nopein autokausi 2 - Netflix
Klo 12:01 PT - Laskun sisäpuoli: laskuporttien dekoodaus - Netflix
12:01 am PT - SAVAGE X FENTY SHOW - Amazon (erityisesitys)
klo 9 illalla. - Live PD Kausi 4 - A&E
Klo 22 - Kuuma päivä Kausi 2 - Pop

Lauantaina 21. syyskuuta
20.00 - NXIVM-KULTIN VARASTOINTI: ÄIDIN TAISTELU TALLENSA PELASTAMISEKSI (TV-elokuva) - Elinikä
klo 9 illalla. - juopuneet vanhemmat - Starz (erityisesitys)
Klo 22 - PÄÄKOHTEIDEN JÄLKEEN: NXIVM-KULTTIN VARAUKSET GRETCHEN CARLSONIN KANSSA - Elinikäinen (yhden tunnin erikoesitys)

Sunnuntaina 22. syyskuuta
20.00 - 71. Emmy-palkinto (Kolmen tunnin erikoisesitys) - Fox
20.00 - Sirkuksen 4. kauden syksyn ensi-ilta - Showtime

Maanantai 23. syyskuuta
12:01 PT - TEAM KAYLIE - Netflix
20.00 - 9-1-1 Kausi 3 - Fox
20.00 - Naapuruuskausi 2 - CBS
20.00 - The Voice Season 17 - NBC
20.30 - ROP (SYDÄT) ABISHOLA - CBS
klo 9 illalla. - KAIKKI RISE - CBS
klo 9 illalla. - TUHLAAJAPOIKA - CBS
klo 9 illalla. - Halloween Baking Championship Kausi 5 - Ruokaverkosto
klo 9 illalla. - Joku, jonka luulit tietävän kauden 2 - tutkinnan löytö
Klo 22 - BLUFF CITY LAKI - NBC
Klo 22 - Härkäkausi 4 - CBS
Klo 22 - Hyvä lääkäri Kausi 3 - ABC

Tiistaina 24. syyskuuta
12:01 PT - JEFF DUNHAM: ITSEEN - Netflix (Comedy Special)
20.00 - Connersin kausi 2 - ABC ( Ensi-ilta kiinni )
20.00 - NCIS-kausi 17 - CBS ( Esikatselu )
20.00 - Asukas kausi 3 - Fox
20.00 - The Voice - Kausi 17 - NBC (Time Slot Premiere)
20.30 - Siunaa tätä sotaa Kausi 2 - ABC
klo 9 illalla. - Imperiumin kausi 6 - Fox
klo 9 illalla. - FBI-kausi 2 - CBS
klo 9 illalla. - Tämä on kausi 4 - NBC
klo 9 illalla. - SEKOITU-ISH - ABC ( Esikatselu )
21.30 - musta-ish Kausi 6 - ABC
Klo 22 - NCIS: New Orleansin kausi 6 - CBS
Klo 22 - Uusi Amsterdamin kausi 2 - NBC
Klo 22 - HÄTÄ - ABC

Keskiviikkona 25. syyskuuta
12:01 PT - Glitch Kausi 3 - Netflix
12:01 PT - Tiivistelmä: Suunnittelun kausi 2 - Netflix
Klo 12:01 PT - Liza on Demand -kausi 2 - YouTube
20.00 - Chicago Med Kausi 5 - NBC
20.00 - Goldbergsin kausi 7 - ABC
20.00 - Naamioitu laulaja, kausi 2 - Fox (kahden tunnin kauden ensi-ilta)
20.00 - Eloonjääneiden kausi 39 - CBS (90 minuutin kauden ensi-ilta)
20.30 - Koulutuskausi 2 - ABC
klo 9 illalla. - Chicago Fire Kausi 8 - NBC ( Esikatselu )
klo 9 illalla. - Moderni perhe -kausi 11 - ABC
klo 9 illalla. - BUZZ - HBO (erikoisesitys)
21.30 - Yksinhuoltajien kausi 2 - ABC
Klo 22 - Chicago PD, kausi 7 - NBC
Klo 22 - Philadelphian kausi 14 - FXX on aina aurinkoista
Klo 22 - South Park Kausi 23 - Comedy Central
Klo 22 - KANSI - ABC
Klo 22.30 - KAKKU - FXX
Klo 22.30 - Crank Yankers Kausi 5 (Revival) - Comedy Central

Torstaina 26. syyskuuta
12:01 PT - CREEPSHOW - Shudder
12:01 am PT - selitetty kausi 2 - Netflix
20.00 - Greyn anatomia, kausi 16 - ABC
20.00 - Young Sheldon Kausi 3 - CBS
20.00 - Superstore-kausi 5 - NBC
20.30 - TÄYDELLINEN HARMONIA - NBC
20.30 - UNICORN - CBS ( Perävaunu )
klo 9 illalla. - Hyvä paikka, kausi 4 - NBC
klo 9 illalla. - Äiti Kausi 7 - CBS
klo 9 illalla. - Miljoona pientä asiaa, kausi 2 - ABC ( Esikatselu )
21.30 - CAROLIN TOINEN TOIMINTA - CBS
21.30 - SUNNYSIDE - NBC
Klo 22 - Paha - CBS
Klo 22 - Kuinka päästä eroon murhasta, kausi 6 - ABC
Klo 22 - Laki ja järjestys: SVU-kausi 21 - NBC
Klo 22 - KIINTEÄT HIP-HOPIN TARINAT - ME

Perjantai 27. syyskuuta
12:01 PT - POLITIIKKA - Netflix ( Koko arvostelu )
Klo 12:01 PT - VERIPARDI - Netflix
12:01 PT - SKYLINES - Netflix
12:01 PT - El Marginal Kausi 3 - Netflix
12:01 PT - DREAMWORKS DRAGONS: RESCUE RIDERS - Netflix
20.00 - Hawaii Five-0, kausi 10 - CBS
20.00 - Amerikkalainen kotiäiti Kausi 4 - ABC
20.30 - Fresh Off the Boat, kausi 6 - ABC
klo 9 illalla. - Magnum P.I. Kausi 2 - CBS
Klo 22 - Siniveriset Kausi 10 - CBS
Klo 22 - Van Helsing Kausi 4 - Syfy

Lauantaina 28. syyskuuta
20.00 - TRAPPED: ALEX COOPER -TARINA (TV-elokuva) - Elinikä
23.30 - Saturday Night Live Kausi 45 - NBC

Sunnuntaina 29. syyskuuta
klo 7 iltapäivällä. - Amerikan hauskimmat kotivideot, kausi 30 - ABC
19.30 - 60 minuutin kausi 52 - CBS
20.00 - Simpsonien kausi 31 - Fox
20.00 - Durrellit Korfussa, kausi 4 - PBS
8:30 s. M. - Siunaa HARTSIA - Fox
20.30 - Jumala ystävysteli minua, kausi 2 - CBS
klo 9 illalla. - Bobin hampurilaiset, kausi 10 - Fox
klo 9 illalla. - Halloween Wars Kausi 9 - Ruokaverkosto
klo 9 illalla. - Poldark Kausi 5 - PBS
klo 9 illalla. - Shark Tank Kausi 11 - ABC
21.30 - Family Guy, kausi 17 - Fox
21.30 - NCIS: Los Angeles, kausi 11 - CBS
Klo 22 - HARLEMIN ISÄ - Epix
Klo 22 - Rookie-kausi 2 - ABC

Maanantai 30. syyskuuta
12:01 PT - MO GILLIGAN: MOMENTUM - Netflix (komedia-erikoisohjelma)
Klo 22 - HALLOWEEN CAKE-OFF - Ruokaverkosto

batwoman yö gotham kaupunki

Lokakuun TV-ensiesitykset

Koska suurin osa suurista verkostoista on jo saanut ohjelmansa lukituiksi paikoilleen syyskuun aikana, lokakuun kuukausi sallii kaikkien porrastettujen projektien debytoida myöhässä. Täällä meillä on fanien suosikkeja, kuten Hyljejoukkueja Musta lista. Puhumattakaan koko CW: stä Nuoli-sarja, joka häviää ja sankarin hankkiminen kun syksy rullaa ympäri.

Tiistaina 1. lokakuuta
12:01 PT - Carmen Sandiego Kausi 2 - Netflix
12:01 am PT - NIKKI GLASER - BANGIN '- Netflix (komedia Special)
klo 9 illalla. - Anteeksi tappiosi kaudesta 2 - Facebook
Klo 22 - MUSTEMESTERI: GRUDGE MATCH - Paramount-verkko
Klo 22 - ENIMMÄISEN TODISTAVAT PAIKAT - Travel Channel

Keskiviikkona 2. lokakuuta
Klo 12:01 PT - ELÄMÄ DOKUMENTITON - Netflix
20.00 - 2019 iHeartRadio Music Festival Night 1 - The CW (kahden tunnin erikoisesitys)
20.00 - KAIKKI ELITE-PAINOT - TNT
klo 9 illalla. - melkein perhe - Fox
klo 9 illalla. - SEAL-tiimikausi 3 - CBS
Klo 22 - S.W.A.T. Kausi 3 - CBS
Klo 22 - Total Divas Kausi 9 - E!

Torstaina 3. lokakuuta
12:01 PT - SEIS MANO - Netflix
klo 7 iltapäivällä. - AURUN AJAMINEN - Ovation
20.00 - 2019 iHeartRadio Music Festival Night 2 - The CW (kahden tunnin erikoisesitys)
20.00 - Tämä vanhan talon tunnin kausi 18 - PBS
Klo 22 - HOLZER-TIEDOSTOT - Travel Channel

Perjantai 4. lokakuuta
12:01 PT - Big Mouth - kausi 3 - Netflix
12:01 PT - Peaky Blinders Kausi 5 - Netflix ( Aiheeseen liittyviä: Netflixin lokakuun 2019 ensi-iltojen esikatselu )
12:01 PT - Creeped Out Kausi 2 - Netflix
Klo 12:01 PT - NOSTON NOSTAMINEN - Netflix
12:01 PT - Goliath Season 3 - Amazon
12:01 am PT - Valo kuin sulka Kausi 2 - Syksyn ensi-ilta - Hulu (jaksot 209-216)
12:01 PT - Into the Dark Season 2 - Hulu
12:01 am PT - MAAni: Uusi ikä - Netflix
12:01 PT - Mätäkausi 2 - Netflix
20.00 - Mustan listan kausi 7 - NBC
20.00 - HAUNTED SALEM: LIVE - Travel Channel (neljän tunnin erikoesitys)
20.00 - WWE Smackdown - Fox (uusi aikaväli ja verkko)
Klo 23 - FREAKSHOW CAKES - Keittokanava

Lauantaina 5. lokakuuta
12:01 PT - Legend Quest: Masters of Myth - Netflix
20.00 - TEHTY: MARY STAUFFER -TARINA (TV-elokuva) - Elinikä
Klo 22 - GARY GULMAN: SUURI DEPRESH - HBO (komedia Special)
Klo 23 - Austin City Limits Kausi 45 - PBS

Sunnuntai 6. lokakuuta
20.00 - NAHKO-NAINEN - CW
20.00 - LAPSET SANAVAT HAASTEIMMAT ASIAT - ABC
20.30 - TAKAISIN ELÄMÄÄN - Showtime
klo 9 illalla. - Supergirl Kausi 5 - CW
klo 9 illalla. - Hanki Shorty Kausi 3 - Epix
klo 9 illalla. - Walking Dead -kausi 10 - AMC
Klo 22 - Rouva sihteeri, kausi 6 - CBS
Klo 22 - Herra Robot Kausi 4 - USA
Klo 22 - Tähtien sota -resistenssikausi 2 - Disney Channel
Klo 22 - PAINA - PBS
Klo 22 - Talking Dead - kausi 9 - AMC
Klo 22 - SALEMIN WICCHES - Travel Channel

Maanantai 7. lokakuuta
20.00 - Koko Amerikan kausi 2 - CW
klo 9 illalla. - Musta salama Kausi 3 - CW
klo 9 illalla. - Deck Under Kausi 7 - Bravo

Tiistaina 8. lokakuuta
12.00 - GENNDY TARTAKOVSKYIN PRIMAALI - Aikuisten uinti (kaikki viisi jaksoa ilmassa viiden päivän aikana)
Klo 12:01 PT - Kapteeni-alusten eeppiset tarinat: Kapteeni-alusvaatteiden haastava tarina HACK-A-WEEK - Netflix (Special Presentation)
Klo 12:01 PT - DEAN COLE: COLE-HEARTED - Netflix (komedia Special)
20.00 - Flash-kausi 6 - CW
20.00 - Juuresi löytäminen Kausi 6 - PBS

Keskiviikkona 9. lokakuuta
12:01 am PT - RYTHM + FLOW - Netflix (jaksot 1-4)
20.00 - Riverdale Kausi 4 - CW
klo 9 illalla. - NANCY DREW - CW

Torstaina 10. lokakuuta
20.00 - Yliluonnollinen kausi 15 - CW
klo 9 illalla. - Legacies Kausi 2 - CW
Klo 22 - Temptation Island, kausi 5 - USA

Perjantai 11. lokakuuta
12:01 PT - Haunted Season 2 - Netflix
12:01 PT - kyltymätön kausi 2 - Netflix
12:01 PT - Plan Coeur -kausi 2 - Netflix
20.00 - hurmaava kausi 2 - CW
klo 9 illalla. - KOIVU - Facebook
klo 9 illalla. - Dynasty-kausi 3 - CW
klo 9 illalla. - Ghost Nation - Travel Channel
Klo 22 - ETUSIVU KAUKO - Travel Channel
Klo 22 - Avioliitto Boot Camp Kausi 15 - ME

Lauantaina 12. lokakuuta
20.00 - Kollegion sisäänpäässkandaali (TV-elokuva) - elinikä
klo 9 illalla. - BANANA SPLITS (TV-elokuva) - Syfy
Klo 22 - PÄÄKOHTEIDEN JÄLKEEN: KOLLESTIEN VAPAUTUMISKANDAALI GRETCHEN CARLSONIN KANSSA - elinikäinen (yhden tunnin erikoisesitys)

Sunnuntaina 13. lokakuuta
Klo 22 - Näyttelijät Studion kausi 23 - Ovation
Klo 22 - Miksi me vihaan - löytö

Maanantai 14. lokakuuta
12:01 PT - Letterkenny Kausi 7 - Hulu
Klo 12.00 - HIP HOP: AMERIKAA - AMC KAIKKELEVAT LAULUT
9 am - Mickey Mouse Mixed-Up Adventures Season 3 (aiemmin Mickey Mouse and the Roadster Racers) - Disney Channel
klo 9 illalla. - Nämä metsät ovat ahdisti Kausi 2 - Travel Channel
Klo 23 - Desus & Mero 1. kauden syksyn ensi-ilta - Showtime

Tiistaina 15. lokakuuta
klo 9 illalla. - Nuoli Kausi 8 - CW
klo 9 illalla. - Puhdistuskausi 2 - USA
Klo 22 - KIVIKIVI - USA

Keskiviikkona 16. lokakuuta
12:01 am PT - Impulse Season 2 - YouTube
12:01 PT - Rytmi + virtaus - Netflix (Eps.5-7)
klo 9 illalla. - RAJA - Facebook
Klo 22 - Särkynyt kausi 3 - Tutkimuksen löytö

Torstaina 17. lokakuuta
12:01 am PT - BOOKTUBE - YouTube
Klo 12:01 PT - RIKKOMINEN - Rätinä
20.00 - VAPAUS: PAKOISTEN ÄITI - HBO (erityisesitys)

Perjantai 18. lokakuuta
12:01 PT - Vauvakausi 2 - Netflix
Klo 12:01 PT - Lihakaupan kausi 2 - Netflix
12:01 PT - Etsitään ALASKAA - Hulu (jaksot 101-108)
12:01 am PT - Nykyaikainen rakkaus - Amazon
Klo 12:01 PT - ELÄMINEN ITSEEN - Netflix
12:01 PT - La Casa de Las Flores, kausi 2 - Netflix
Klo 12:01 PT - Luonnoton valinta - Netflix
20.00 - SID & JUDY - Showtime (erikoisesitys)
klo 9 illalla. - Long Islandin keskikokoinen kausi 14 - TLC (kahden tunnin kauden ensiesitys)
Klo 23 - Comedy Central Stand-Up esittelee kauden 8 - Comedy Central

Lauantaina 19. lokakuuta
20.00 - PATSY & LORETTA (TV-elokuva) - Elinikä
20.00 - Hyvä noita: kirous ruususta - Hallmark (kahden tunnin erikoisesitys)

Sunnuntaina 20. lokakuuta
Klo 18 - Axiosin kauden 2 syksyn ensi-ilta - HBO
klo 9 illalla. - KATSELIJAT - HBO

Maanantai 21. lokakuuta
Klo 22 - SUURI KATERINA - HBO

Tiistaina 22. lokakuuta
12:01 PT - JENNY SLATE: STAGE FRIGHT - Netflix (komedia-erikoisohjelma)
Klo 22 - MISERI-HAKEMISTO - TBS
Klo 22 - TOTU SURMAISTA SUNNY HOSTININ KANSSA - Tutkimuksen löytö

Keskiviikkona 23. lokakuuta
12:01 am PT - Aamiainen, lounas ja illallinen DAVID CHANG - Netflix
12:01 PT - Rytmi + virtaus - Netflix (Eps.8-10)
12:01 PT - Castle Rockin kausi 2 - Hulu
klo 9 illalla. - OVAALI - VETO
Klo 22 - SISTAS - VETOA

Torstaina 24. lokakuuta
12:01 PT - PÄIVÄBREAK - Netflix

Perjantai 25. lokakuuta
12:01 PT - BoJack Horseman Kausi 6, osa 1 - Netflix
12:01 PT - Kominsky-menetelmä Kausi 2 - Netflix
Klo 12:01 PT - Veljeskunta - Netflix
Klo 12:01 PT - KENKÄTUTKIJAT - Netflix
12:01 am PT - Naulattu se !: RANSKA - Netflix (erityisesitys)
12:01 PT - Naulattu se !: ESPANJA - Netflix (erityisesitys)
12:01 PT - ZOMBOAT! - Hulu
20.00 - MAKEA MOUNTAIN JOULU (TV-elokuva) - Elinikä
Klo 22 - Pitkän kadonneen perheen kausi 6 - TLC

Lauantaina 26. lokakuuta
20.00 - JOULUJEN TIETOKOTI (TV-elokuva) - Elinikä
20.00 - JOULUHALUAT JA MISTELETOE-SUUKAT (TV-elokuva) - Hallmark
Klo 22 - Kohdepelon kausi 2 - Travel Channel

Sunnuntai 27. lokakuuta
20.00 - EI AIKAA, JOULUJA (TV-elokuva) - Elinikä
Klo 22 - Piilaakson kausi 6 - HBO
Klo 22.30 - ROUVA. FETCHER - HBO

Maanantai 28. lokakuuta
klo 9 illalla. - Kaikkien aikojen paras kausi 11 - Cooking Channel

Tiistaina 29. lokakuuta
12:01 PT - ARSENIO HALL: Älykäs ja klassinen - Netflix

Keskiviikkona 30. lokakuuta
12:01 am PT - Flavorful Origins Kausi 2 - Netflix

Torstaina 31. lokakuuta
Klo 12 - Paronitar Von Sketch Show - kausi 4 - IFC
12:01 am PT - NOWHERE MAN - Netflix
12:01 PT - Kengan Ashura Kausi 2 - Netflix
klo 9 illalla. - Ghost Adventures: Halloween 2019 (Kahden tunnin erikoisesitys)

ensimmäinen mandalorialainen kuva

Marraskuun TV-ensi-ilta

Tässä vaiheessa marraskuussa on kyse Disney +: n suuresta debyytistä, naurettavan odotetusta uudesta suoratoistopalvelusta, joka saattaa ravistaa koko teollisuutta sen mukaan, kuinka suosittu ja vaikutusvaltainen siitä tulee. Saamme ensimmäisen live-toiminnan Tähtien sotasarja, joten se lasketaan minulle voitoksi.

Lauantaina 2. marraskuuta
20.00 - JOULUVARAUKSET (TV-elokuva) - Elinikä

Sunnuntai 3. marraskuuta
20.00 - FOREVER JOULU (TV-elokuva) - Elinikä
klo 9 illalla. - Häpeämätön kausi 10 - Showtime
Klo 22 - Lastentarjouskausi 2 - Showtime

Tiistaina 5. marraskuuta
20.00 - MAHDOLLINEN DISNEY-MAAILMA ESITTELEE Pieni PITKÄ MERMAIDI LIVE! (TV-musikaali) - ABC
klo 9 illalla. - Villin juoksu Bear Gryllsin kanssa Kausi 5 - National Geographic

Keskiviikkona 6. marraskuuta
Klo 12:01 PT - VIRTUAALISESTI HISTORIA - YouTube (erityisesitys)
20.00 - APOLLO - HBO (erityisesitys)

Lauantaina 9. marraskuuta
12:01 PT - 8 pm - RADIO JOULU (TV-elokuva) - Elinikä

Sunnuntai 10. marraskuuta
20.00 - MAKEA JOULU (TV-elokuva) - Elinikä
klo 9 illalla. - E! People's Choice Awards -palkinnot - E! (Kahden tunnin erikoisesitys)

Maanantai 11. marraskuuta
9.00 - SINISET VALMISTEET JA SINU! - Nickelodeon

Tiistaina 12. marraskuuta
12:01 PT - MANDALORIAN - Disney +
Klo 12:01 PT - KOLMEN KABALLERON LEGENDA - Disney +
Klo 12:01 PT - KOULUN MUSIIKKI: MUSIIKKI: SARJA - Disney +
Klo 12:01 PT - ENCORE! - Disney +
12:01 PT - MARVEL'S HERO PROJECT - Disney +
Klo 12:01 PT - MAAILMA JEFF GOLDBLUMIN MUKAAN - Disney +
12:01 PT - FORKY ESITTÄÄ KYSYMYKSEN - Disney +
Klo 12:01 PT - KIPARISUORET - Disney +
12:01 PT - 101 DALMATIAN STREET - Disney +
20.00 - ERITTÄIN RALPH - HBO (erikoisesitys)

Keskiviikkona 13. marraskuuta
20.00 - 53. vuotuinen CMA-palkinto - ABC (kolmen tunnin erikoisesitys)
klo 9 illalla. - VALMISTAJA SURMA: KUOLEMA KESKUSPUISTOSSA (kolmen yön minisarja) - AMC, Sundance

Perjantai 15. marraskuuta
12:01 am PT - DOLLFACE - Hulu (jaksot 1-10)
Klo 12:01 PT - Mies korkeassa linnassa Kausi 4 - Amazon
20.00 - JOULU LA-TILA (TV-elokuva) - Elinikä

Lauantaina 16. marraskuuta
20.00 - JOULU LOUISIANASSA (TV-elokuva) - Elinikä

Sunnuntai 17. marraskuuta
12:01 PT - The Crown Season 3 - Netflix
20.00 - Ray Donovan Kausi 7 - Showtime
20.00 - JOULUN SATUNNAISET TEOT (TV-elokuva) - Elinikä

Perjantai 22. marraskuuta
20.00 - MAAALISET JOULUKENKÄT (TV-elokuva) - Elinikä

Lauantaina 23. marraskuuta
20.00 - TWINKLE ALL THE WAY (TV-elokuva) - Elinikä

Sunnuntai 24. marraskuuta
20.00 - 2019 American Music Awards - ABC (kolmen tunnin erikoisesitys)
Klo 22 - HIDAS PALA - Epix

Maanantai 25. marraskuuta
klo 9 illalla. - KOLLEGE TANKOJEN TAKAISIN - PBS

Keskiviikkona 27. marraskuuta
20.00 - ERITTÄIN VINTAGE JOULU (TV-elokuva) - Elinikä

Torstaina 28. marraskuuta
20.00 - JOULUHALU (TV-elokuva) - Elinikä

Perjantai 29. marraskuuta
20.00 - JOULUJAKSOT (TV-elokuva) - Elinikä

Lauantaina 30. marraskuuta
20.00 - Hyvää KANAVAJOULUA (TV-elokuva) - Elinikä

Joulukuun TV-ensiesitykset

Toistaiseksi ainoa asia, joka potkaisee pölyä joulukuussa, on Keegan Michael-Key -sovelluksen uudelleenkäynnistys Aivopelit, vaikka on myös katsottava tonnia isoja yliopiston jalkapallopelejä. Puhumattakaan jouluelokuvista ja erikoisuuksista.

Sunnuntaina 1. joulukuuta
klo 9 illalla. - Aivopelien kausi 8 - National Geographic

Tiistaina 3. joulukuuta
Klo 12:01 PT - YKSI PÄIVÄ DISNEYssä - Disney + (dokumenttielokuvaesitys)

Perjantai 6. joulukuuta
12:01 PT - Ihmeellinen rouva Maisel Kausi 3 - Amazon
12:01 PT - REPRISAL - Hulu
20.00 - TARINANKIRJAN JOULUT (TV-elokuva) - Elinikä

Lauantaina 7. joulukuuta
Klo 18 - MATCHMAKER CHRISTMAS (TV-elokuva) - Elinikä
20.00 - DOGGONE JOULU (TV-elokuva) - Elinikä

Sunnuntai 8. joulukuuta
20.00 - PERUSTETTU JOULUIHIN (TV-elokuva) - Elinikä
Klo 22 - L-SANA: SUKUPOLVEN Q -Showtime
Klo 23 - TYÖ EDESSÄ - Showtime

Perjantaina 13. joulukuuta
12:01 am PT - The Expanse Season 4 (New Network) - Amazon
12:01 PT - Marvel's Runaways -kausi 3 - Hulu |
20.00 - JOULUMELODIA (TV-elokuva) - Elinikä

Lauantaina 14. joulukuuta
20.00 - VALOISIT JOULUNI (TV-elokuva) - Elinikä

Sunnuntaina 15. joulukuuta
20.00 - 42. vuosittainen Kennedy Center -kunnianosoitus - CBS (kahden tunnin erikoisesitys)
20.00 - Joulujen uudelleen löytäminen (TV-elokuva) - Elinikä

Maanantai 16. joulukuuta
klo 9 illalla. - LAUREL CANYON - Epix (erityisesitys)

Torstaina 19. joulukuuta
20.00 - Miss America 2020 -kilpailu 2020 - NBC (kahden tunnin erikoisesitys)

Perjantai 20. joulukuuta
20.00 JOULULÄMPÖ (TV-elokuva) - elinikä

Lauantaina 21. joulukuuta
11 am - JOULUELOKUVATähtien taistelu - elinikä (erityisesitys)
20.00 - JOULUHUONE (TV-elokuva) - elinikä

Se on kaikki mitä meillä on tällä hetkellä, mutta muista pitää tarkistaa lisää päivityksiä, kun ne tulevat saataville. Lisäksi älä unohda kaikkia kesäesityksiä, jotka ovat vielä debyytti!